Poviedky

Mladý zajko a jeho stroskotané sexuálne hrdinstvo

Jedného pekného letného dňa som sa s pár ľuďmi – medzi ktorými bol aj taký mladučký chrumkavý zajko – ocitla na chate pri jazere neďaleko Rohožníka na Záhorí.

Celý podvečer sme sa kúpali, slnili, driemali, popíjali alkohol. Večer poniektorí odišli a na noc som na chate zostala ja s mojimi dvoma kamoškami, ďalej syn majiteľa chaty so svojou priateľkou plus jeho

mladučký bratranec, ten chrumkavý zajko.

Na totálku opitý syn majiteľa zaspal na lehátku na terase. Zakryli sme ho dvoma dekami a nechali sme ho tam. Všetci ostatní sme vyšli na poschodie chaty, kde bola len jedna veľká podkrovná miestnosť cez celý pôdorys stavby. S niekoľkými samostatnými posteľami a jedným veľkým ležadlom, zloženým z troch rôzne veľkých (aj rôzne vysokých, ale to nám neprekážalo) matracov, prekrytých množstvom plachiet, prikrývok a diek.

Priateľka majiteľovho syna bola citeľne konzervatívnejšia a uložila sa na jednej zo separé postelí. My štyria – moje dve kamošky, ten zmienený mladučký bratranec a ja – sme si urobili pohodlie na matracoch, pekne všetci “na hromádke“. Už v priebehu večera sme trocha vŕtali do mladého. Jednoducho vzbudil určitý záujem u nás relatívne zrelších báb, ktoré sa nevyhýbame žiadnej zábave. Mal okolo 16 či 17 rokov, nepamätám si presne. Pod zákonom už nebol, ale do dospelosti mu ešte čo-to chýbalo.

Celý večer sme ho všetky tri rôzne omakávali,

zámerne sme sa opaľovali hore bez, kým ešte bolo slnko, bozkávali sme sa navzájom a pozývali sme ho medzi seba, nech sa pridá. Statočne odolával, hral to na hrdinu, ktorý ma svoje hormóny pod kontrolou. Tvrdil, že má priateľku. Párkrát dostal erekciu, ktorú nie úplne úspešne skrýval. A osobne som presvedčená, že

minimálne raz si to urobil zašitý niekde v záhrade.

Pozhasínali sme svetlá a v miestnosti zostal len svit mesiaca. Bolo jasno a okrem balkóna tu bolo aj pár strešných okien. Keď si oči navykli na tmu, dalo sa vidieť celkom pekne. S babami sme sa dohodli, že najpohodlnejšie sa nám bude spať len v nohavičkách. Aj tak tam bolo pomerne dusno. Mala som so sebou také kvázi pánske slipy, vtedy vrcholil ich boom: väčšie, ale pohodlné bavlnené gatky s veselou potlačou. Dala som si tie a ľahli sme si.

Mladík sa hrdinsky uložil medzi nás len v trenírkach. Postavil sa mu hneď, ako sa k nemu Alena pritúlila s tým, či mu nebude vadiť, ak mu zaspí na hrudi. Že je tak akože zvyknutá z domu. Nevadilo mu to a my sme ho ubezpečili, že všetky tri

považujeme jeho erekciu nielen za normálnu,

ale že by nás v podstate urazilo, keby ju nedostal. Lebo to by znamenalo, že sa mu nepáčime alebo že mu vadíme a že sme podľa neho už staré… V duchu sme sa smiali, no on to všetko bral pomerne vážne.

Napadlo mi, či snáď, preboha, nie je ešte panicom a šeptom som sa na to pýtala Táne, ktorá sa najlepšie z nás poznala s priateľkou majiteľovho syna. Ubezpečila ma, že má skutočne nejakú frajerku a že spolu spávajú.

Snáď ešte celú ďalšiu hodinu pokračovala zábava v tom duchu, že sme z mladého ťahali info o jeho sexuálnom živote a potom sme doňho akoby “nechtiac“ mimovoľne fyzicky rýpali: hladili sme ho po hrudi a po stehnách, sadali sme si na neho rozkročmo, keď sme akože chceli “pravdu do očí“. Napríklad keď

sme mu dávali naše cecky do rúk

za účelom rozhodnutia, ktoré sú najpevnejšie atď. (Pri porovnávaní veľkosti by som bývala prehrala na plnej čiare, samozrejme. Resp. z takej súťaže by som sa bývala vopred sama diskvalifikovala.)

Do rozkroku sme mu viac-menej nesiahali, veď sme predsa (haha!) rešpektovali, že má priateľku a napokon, aj dve z nás (ktoré akože?) majú údajne priateľa. Toto všetko, čo robíme, je predsa úplne slušné a úplne v poriadku, no nie?! Pokým sa “vtáčik nezasúva do pipiny” (ako to formulovala Táňa, dotknúc sa pritom akoby na ilustráciu jeho

erekcie pod boxerkami a vzápätí svojho rozkroku

cez nohavičky), tak predsa nemôže byť reč o niečom, ako je nevera! Chvíľami som sa musela otočiť chrbtom, lebo som nevládala potlačiť nemý smiech. A chalan na všetky tieto nadržané kecy úplne vážne prikyvoval, akoby sme citovali Bibliu.

Dostali sme sa k téme,

ako dlho dokáže mať chrumkavý zajko sex,

či to vie oddialiť, či sa vie ovládať a neurobiť sa do partnerky. Tvrdil, že sa pri masturbácii (tá nádherná detská naivita) dokáže “aj hodinu“ udržiavať v stave úplne, úplne tesne pred orgazmom – a nevystrekne… Až keď to údajne sám sebe “dovolí”.

Nejako sme sa dopracovali k dohode, že urobíme pokus, ktorým nám to dokáže. Že mi cez rázporok na mojich gatkách strčí penis pod nohavičky a bude sa mi obtierať o šušku, až kým takmer dosiahne vrchol. Potom ho jednoducho odtiaľ vyberie a pôjdeme všetci spať. Že nám tým dokáže, aký je drsňák a aj ako miluje svoju priateľku. Lebo

“bez zásunu to nie je nevera a bez výstreku už vôbec”.

Alena sa ho ešte spýtala, či mu jeho drahá strká prstík do konečníka, či to má rád. Odbil to ako “nechutnosť“ rovnako pohoršujúcu ako análny sex, ktorý od neho raz frajerka chcela a on jej vynadal.

Alena mi mimo jeho zorného poľa ukázala tubu krému na ruky a veľavýznamne sme na seba žmurkli. Tušila som, aký má zámer.

“Tak daj dolu trenírky,“ vyzvala ho Táňa. “Vieš,

najprv ti musíme urobiť stopercentnú erekciu.

Inak by šuchy-šuchy nefungovalo,“ dodala a už aj brala jeho penis do ruky, hneď ako sa – rôzne a úplne zbytočne sa od nás odvracajúc a maskujúc – vyzliekol.

Keď mu stál, pričom obe moje kamošky kľačali (ja už som ležala s roztiahnutými stehnami ako správna štetka) vedľa neho a vychvaľovali mu “pevnú a ob-rov-skú“ erekciu, skúsila som ho cez rázporok naviesť do nohavičiek. Vysvitlo, že to nepôjde, že je tam len maličký fejkový otvor. Zdvihla som

nohy dohora a odhrnula som nohavičky na stranu.

“Budeš ho musieť šupnúť takto zboku,“ ponúkla som riešenie a zároveň pohľad na moju na kratúčko upravenými chĺpkami porastenú šušku. A poriadne som sa naslinila, aby to „pekne kĺzalo“ a aby sa na mne “nezodral“. Lebo by ho ešte nebodaj jeho polovička z niečoho podozrievala.

Fakt je, že zo všetkých tých rečí a príprav

som vo vnútri bola celkom slušne vlhká.

Náš mladý chrumkavý zajko vyvalil oči a jeho vták sa v – vtedy práve Aleninej – ruke vztýčil na maximum. Vsunul ho do medzery medzi nadvihnutými gatkami a pyskami a jemne sa striasol.

Nevedela som si predstaviť, ako môže vyzerať sex s takýmto chlapčekom. Ako jeho milenka by som ho zrejme zakaždým donútila vyhoniť si najprv aspoň dvakrát po sebe, kým sa priblíži k posteli. Veľmi dobre som sa bavila a bolo to aj skutočne dráždivo vzrušujúce. Asi by som ho – byť s ním sama – naučila urobiť mi to pusou a prstami, vychutnala by som si to. A on by sa býval niečomu priučil. Tieto predstavy ma ešte viac vzrušili. No a tá tesná

blízkosť jeho falusu pri mojej pičke… Fíha!

Každopádne, inštruovala som ho, aby sa teda začal o mňa trieť. Nastavila som nohavičky aj moje stehná tak, aby ho nič nijako zvlášť neobmedzovalo. Zdvihla som nohy čo najvyššie, aby sa mi nešúchal po Venušinom pahorku, ale aby skĺzol priamo medzi moje rodidlá. Cítila som, ako je už “predorgazmovo“ napätý a navretý. Baby stále kľačali po jeho bokoch a povzbudzovali ho, hladiac mu zadok a popod neho aj guľky.

“Bolo by bozkávanie neverou?“ spýtala sa Táňa.

“Čo ti hrabe? Bozkávanie je úplne v poriadku, na tom nie je vôbec nič zlé!“ nahrala jej Alena skôr, než chrumkavý zajko (to pomenovanie mu v našich kruhoch prischlo definitívne) stihol vo svojej nadržanosti zareagovať.

Táňa sa okamžite prisala na jeho pery. Ja som využila jeho nepozornosť na to, že som ho za brucho odtlačila ešte kúsok nižšie. Dosiahla som tým, že sa mi jeho

žaluď trel priamo o roztvárajúci sa vchod do pošvy.

Kĺzal hore-dolu a keď som si rukami roztiahla popod zadok vnútorné strany stehien a správne som sa pomrvila, zrazu – či chcel či nechcel, ale že teda veru chcel – mi jeho žaluď vbehol do vagíny.

Objala som ho stehnami, aby sa nemohol odtiahnuť. Skamenel, prestal sa hýbať a jemnučko stonal Táni do úst, keďže jej pery stále dobyvačne okupovali tie jeho. Alena si na prostredník naniesla krém. Len zľahka si ho po ňom rozotrela a masírujúc mu jemne jednou rukou vajíčka, vnikla mu ním pomaly, zato však pomerne hlboko do zadku.

Nič z toho som, samozrejme, nevidela, bolo mi to tak dodatočne zreferované.

Náš chrumkavý zajko sa celý napäl,

akoby strčil mokré prsty do elektrickej zásuvky – a už to do mňa, hrdina, pumpoval. Stále stonal Táni do pusy a prstami oboch rúk kŕčovito zvieral deku, o ktorú sa opieral vedľa mojich pliec. Oči striedavo zatváral a vyvaľoval, Táňa sa s ním zúrivo oblizovala a Alena, cítiac sťahy v jeho podbrušku, sa jemne smiala. Vedela, že sa odbaví rýchlo, ale že až takto rýchlo? Mladý sa snažil nehýbať. Podľa mňa ak kvôli tomu pocitu v konečníku. Po minúte z neho prst vytiahla a on sa na mňa zvalil.

“No, vybavené! Môže sa ísť spať, nie?“ spýtala sa Táňa a už sa aj schúlila na okraji ležoviska.

Alena sa k zajkovi, ktorý medzitým zo mňa vyšiel a ľahol si vedľa mňa na chrbát, prilepila z druhej strany. Táňa s mladým zaspali okamžite, ja som váhala, či si to mám urobiť. Bola som nejaká rozdráždená, i keď určite nie mladého “výkonom“. Dilemu za mňa vyriešila Alena. Skĺzla o niečo nižšie, ľahla si hruďou na mladého stehná a

vzala vystriekaný, ovisnutý penis do pusy.

Musela ho cmúľať dosť dlho, kým začal reagovať. Najprv len nástroj, po ňom aj jeho majiteľ, náš chrumkavý zajko. Ale ten iba veľmi omámene. Zrejme mal dojem, že už sa mu niečo sníva. Tuším ani na okamih neotvoril oči.

Prizerala som sa a ruka mi automaticky vkĺzla pod nohavičky. Druhú som nášmu zajkovi položila zľahka na brucho, aby som mala aspoň takýto kontakt s niečím mužským…

Páči sa ti poviedka? Verím, že áno a že si si nielen z tejto, ale aj z ostatných ukážok na tomto webe urobil/a jasnú a spoľahlivú predstavu o tom, čo ťa čaká v kompletnej eKnihe. Tu kúpiš moje dielko “eKniha Radodajka – Reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky” za bezkonkurenčne najlepšiu cenu.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. A tiež autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku pre portál profesionalky.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *