Poradňa

Hra na časovaný sex – alebo päťminútovkami k lepšiemu orgazmu

Pre páry, ktoré sa chcú skutočne BAVIŤ sexom, som vymyslela niečo, čo som ale vlastne sama do momentu, kedy toto píšem, neskúsila. Od oboch účastníkov to chce veľký kus chute zabávať sa tou najkrajšou párovou formou, ale chce to aj trochu odvahy a dávku odhodlania. Je to hra, ktorá je úplne jednoduchá aj pekelne náročná zároveň. Nazvala som ju “časovaný sex”.

Prečo je “časovaný sex” jednoduchý aj náročný

zároveň?! Jednoduchým je postup, príprava a pomôcky. Potrebný je totiž len lubrikačný gél a stopky, resp. časovač. Odpočítavanie nastaveného času má už v dnešnej dobe aj ten najlacnejší smartphone.

Postup je nasledovný:

  • Ona si aplikuje alebo nechá si aplikovať lubrikačný gél.
  • Vzruší svojho partnera a nechá ho do seba vojsť.
  • V tej chvíli alebo tesne pred samotným vniknutím sa spustí vopred pripravené odpočítavanie v trvaní piatich minút. *

Práve od toho názov “časovaný sex”

Počas tohto času partneri bez zábran súložia, ale v žiadnom prípade sa ani jeden z nich nesmie urobiť. V momente vypršania času chlap OKAMŽITE vychádza zo ženy a dajú si pauzu minimálne pol hodinovy – ale pokojne aj pol dňa. A postup sa opakuje.

* Ak je to pre niekoho príliš dráždivé a tých päť minút je priveľa, treba stanovený čas skrátiť na 3 alebo aj na 2 minúty. Do dvoch minút sa – silno predpokladám – neurobí nikto, kto vôbec pozná túto moju webstránku. Či?

Ideálne je začať vždy v inej polohe a rovnako ideálne je

zotrvať v nej zakaždým celých päť minút.

Celú túto päťminútovku je potrebné zopakovať prinajmenšom trikrát v priebehu dňa. Až potom, po ďalšej aspoň 30-minútovej pauze, pokračovať normálnym sexom do vyvrcholenia.

Čím viackrát sa tento časovaný sex podarí páru v priebehu dňa zopakovať, tým zaujímavejší a

intenzívnejší orgazmus celkom určite obaja zažijú.

Ona ako ženská polovica z páru zažije možno podobne intenzívny orgazmus, aký sa dá dosiahnuť kvalitným análnym sexom.

Priam zúfalo očakávam vaše postrehy a skúsenosti v komentároch pod článkom! Možno sa nájdu ženy, ktoré budú protestovať, že nedokážu takto „skočiť“ do sexu okamžite, bez prípravy – bez predohry a bez zvlhnutia. Avšak zvlhnutie je plnohodnotne nahradené lubrikantom. No a naučiť sa takto spontánne a bez prípravy šukať, to nemôže byť nikdy na škodu. Každá rozumná žena to bude v živote vedieť veľmi prakticky využiť.

Som bývalou profesionálnou modelkou aktov a ostrej erotiky, bývalou aktérkou profesionálnych porno filmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalou profesionálnou prostitútkou a tiež milenkou nespočetného množstva chlapov. Dnes už je zo mňa "iba" autorka blogov o erotickom priemysle na Slovensku a aktérka domáceho, amatérskeho porna. Najmä však, prirodzene, autorka poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich môj divoký sexuálny život.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *