Poradňa

Honenie mužského ega, návod číslo dva

Vo chvíli, keď tvoj partner práve nie je totálne naprataný po ťažkom obede alebo keď práve nesleduje v tv ikstú reprízu z “najdôležitejšieho” stretnutia sezóny v majstrovstvách sveta vo futbale, stačí pristúpiť k nemu v sexi bielizni. Nemali by to byť len nohavičky a podprsenka – lebo tie, nech by boli akokoľvek sexi, nemusia ukázať záujem o sex úplne nespochybniteľne. Mala by si použiť napr. podväzok.

Lebo ak iba “bežná” spodná bielizeň (a nie je na tom nič zlé, prirodzene,len to chce troška viac fantázie),

to už potom keď tak IBA tie nohavičky.

Ale lepšie by boli len samodržiace pančušky alebo niečo vyslovene “posteľové”: korzet, podväzkový pás, sexi košieľka – alebo len podväzok (áno, myslím ten, ktorý má na stehne pod šatami nevesta pri akte “odčepčenia”).

Tento miniatúrny kúsok čipky je pre normálneho, zdravého chlapa tým, čím je pre zúrivého býka v koride červené plátno o rozmere 5×5 m.

A takýto podväzok netreba chlapovi priniesť priamo pod nos

Ak si líhate spať spolu, čakaj ho v posteli zamotaná v perine, z ktorej vystrč len stehno s podväzkom. Stačí. Alebo si k nemu po odpoludňajšej káve cez víkend sadni v sukni a vyhrň si ju tak, aby zbadal ten ozdobný kúsok. To tiež stačí.

Podväzok je totiž ako klitoris

Oba sú vo svete za jedným jediným absolútne jasným a nespochybniteľným účelom: klitoris slúži len a len ako producent ženskej rozkoše a podväzok (ale aj ostatné vyššie zmienené “posteľové” kúsky bielizne) zasa

kričí ženským hlasom vo všetkých svetových jazykoch: “Chcem sex!”

Prečo je tento text v rubrike “poradňa”? Z nasledovného dôvodu. Chlapi milujú sex, no približne rovnako milujú vlastné ego. Sú muži, ktorí zbožňujú iniciatívne ženy a na tých platí jednoduchý postup, ako som opísala vyššie. Sú však aj takí, ktorí sa vyžívajú v pocite, že to oni sú tými iniciatívnymi, tými alfasamcami, klátiacimi svoje samičky. Na takých platí jemne modifikovaný postup.

Princíp je rovnaký: sexi bielizeň určená vyslovene len do postele hrá rovnakú rolu. Ty ako poslušná samička, čakajúca na primárnu akciu svojho žrebca ju však musíš “naservírovať” menej nápadne, menej okato. Akoby si

len tak náhodou nosila doma niečo kurevsky zvodné

a on si to náhodou všimol. Signálom je také dessous úplne jasným a len máloktoré tupelo ho nepochopí. Rozdiel je iba v tom, že v takomto prípade bude mať pocit, že to on je tým géniom, ktorému napadlo vyšukať ťa – keď už napr. žehlíš alebo umývaš dlážku v samodržiacich pančuškách a lodičkách.

Som bývalou profesionálnou modelkou aktov a ostrej erotiky, bývalou aktérkou profesionálnych porno filmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalou profesionálnou prostitútkou a tiež milenkou nespočetného množstva chlapov. Dnes už je zo mňa "iba" autorka blogov o erotickom priemysle na Slovensku a aktérka domáceho, amatérskeho porna. Najmä však, prirodzene, autorka poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich môj divoký sexuálny život.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *