poviedky

Trojka plná semena – diel číslo tri

Predchádzajúcu (už druhú) časť tohto príbehu nájdeš na tomto linku.


Chlapca sme poslali do kúpeľne opláchnuť sa a v kuchyni si vziať niečo chladené na pitie. S Rasťom sme zatiaľ nerušene pokračovali v milovaní.

Semeno roztečené medzi mojimi kozami nevadilo mne

a očividne ani jemu. Naopak: pri hladení mojich pŕs, kľačiac mi medzi stehnami a pomaly, no dôrazne do mňa prenikajúc, si do neho namočil prstz. Rozmazal mi ho po bradavkách.

Nikdy mi ejakulát nevadil nikde na tele, veď už egyptská kráľovná Kleopatra sa v ňom kúpala. Ale tak som nejako predpokladala, že chlapi cudzie semeno nemusia. I keď spomenula som si na záľubu mnohých vo videách typu “GGG” či gang-bang, pri ktorých ejakulát tečie potokmi už pri točení, nepíšuc o tom, ktorý pretečie pri pozeraní. Opätovné potvrdenie tejto záľuby u tohto môjho partnera ma čakalo v závere našej trojky.

Keď sa mladý trocha ostýchavo vrátil, naznačili sme mu, aby si sadol k nám na posteľ a prizeral sa. Ležiac na chrbte a nechávajúc sa obrábať, načiahla som sa rukou do rozkroku nášho diváka. Nereagoval už tak rýchlo ako predtým (čo už by ma pri treťom raze zarazilo aj v jeho mladučkom veku), ale ľahostajné mu

ani moje dotyky, ani pohľad na živý sex neboli.

Ešte minútu či dve do mňa môj milenec vnikal v tejto polohe, no potom mi kázal kľaknúť si do polohy doggy style. Hlavou som bola otočená k mladému, ktorého Rasťo požiadal, aby si kľakol na kolená predo mňa.

“Načiahneš sa a roztiahneš našej malej radodajke prdelku, aby som mal do nej pohodlnejší prístup, okej?” vyzval ho. “Ona ťa za to trocha pocucá, možno sa tvoj nástroj stihne znovu spamätať a užiješ si aj druhý výstrek.”

Keby ten vedel.

Mladý sa začervenal, ale vďačne sa naklonil nad môj chrbát a položil mi dlane na zadok. Rasťo mu ich len trocha upravil a naznačil mu, ako mu má priamo pred zrakom – a pred penisom – moju ritku roztvoriť čo najviac. Už “načatá”

šuška sa pri tom pekne roztvorila a jeho vták do nej vbehol

takmer úplne sám.

Vzrušovali ma tieto hrátky, tieto “naťahovačky” a tiež pocit ako si ma tí dvaja chlapi tak nejako “delia” medzi sebou. Bola som z toho tak rozrajcovaná, že by som sa v tejto chvíli nechala nahovoriť asi na všetko, s čím by býval niektorý z nich prišiel.

Môj priateľ ma teda naberal odzadu

a hýbal sa vo mne bez problémov a bez akéhokoľvek brzdenia, dokonca takmer bez trenia – tak roztvorená a tak vlhká som bola v tej chvíli. Navyše túto polohu mám vyslovene rada a stimulovalo ma aj vedomie, že teraz už bez obáv a bez obmedzení sa môžem ústami hrať s mladučkým falusom pred sebou.

Len veľmi jemne tuhnúci úd som vzala celý do úst a cucala som ho. Rytmicky som sa pri tom natriasala pod milencovými prírazmi odzadu a tlmene som vzdychala. Sem-tam som si na chvíľu vošla

prstami do rozkroku a pohladila som si zdurený, neuspokojený klitoris.

Netúžila som ešte po orgazme, bavilo ma to takto. Len som chvíľami mala potrebu stimulovať sa aj touto formou, bolo to obrovsky uspokojivé.

Penis v mojich ústach postupne tuhol a keď ma Rasťo zdrapil za boky, náš mladík pustil môj zadok a odvážil sa jednou rukou hladiť môj prsník, pohybujúci sa v rytme nárazov Rasťových bokov na môj zadok, a druhou mi vojsť do vlasov. Pozrela som na neho a v jeho tvári som už zasa videla rýchlo rastúce vzrušenie.

Vtom môj milenec prestal dorážať odzadu s vysvetlením, že musíme zmeniť polohu, nakoľko takto nevidí, čo s mladým robím. Zvalil ma na bok. Spodnú nohu mi vystrel, hornú pokrčil a nad tou spodnou sa rozkročil. Tým pádom mieril penisom priamo do mojej šikmo roztvorenej pičky.

Oprel sa mi zhora oboma rukami o horný bok a tým, že ho tlačil od seba, ešte viac si ma roztvoril. Vkĺzol do mňa. Načiahla som sa k mladému a keď on viac rozkročil kolená, pričom ja som sa jemne podvihla, dočiahla som ústami do jeho rozkroku tak, že na to Rasťo krásne videl.

Fajčila som jeho teraz už znovu takmer úplne tvrdý penis

a hlboko v lone som cítila ten priateľov. Cítila som sa pekne ucpaná zhora aj zdola a po chvíli sa môj partner dokonca palcom úspešne načiahol po mojom dráždci. Bola som ohromne vzrušená a pri

predstave, že by ma teraz z oboch strán zalialo ich teplé semeno,

som sa striasla a zježili sa mi všetky chlpy.

S plnými ústami som namáhavo stonala a zatínala som päste do plachty. Vzdychy nás všetkých prerušila mladého otázka, ako chceme, aby sa vystriekal.

“Poď na moje miesto, môžeš sa urobiť do nej!” na veľké prekvapenie moje aj chlapcovo zavelil Rasťo a vyšiel zo mňa.

Mladý sa rýchlo presunul a na jeho pôvodné miesto si kľakol môj partner. Sústredene pozorujúc trocha nemotorné vniknutie penisu nášho diskotékového kamaráta

do môjho horúceho rozkroku, vsunul mi svoj penis do pusy.

Milujem chuť mojej vlastnej pičky, takže som ho nadšene cmúľala.

Chlapcovi trvalo snáď ani nie minútu, kým sa do mňa urobil. Môjmu milencovi sa citeľne najviac páčilo, keď mu pri tom pulzujúci a striekajúci penis na okamih zo mňa vykĺzol a pár dávok ejakulátu skončilo na mojich pyskoch a na Venušinom pahorku. Vytiahol mi vtedy totiž vtáka z úst a tvrdo si ho honil rovno pred mojimi očami, hlasno vzdychajúc. Krátko nato už sa zasa presúval na svoje predchádzajúce miesto, odkiaľ odtisol mladíka.

Vrazil svoj napätý kokot do mojej vagíny

a doplnil dávku chlapcovho semena o tú svoju. Zjavne sa mu to páčilo. Moja úloha sa v tej chvíli obmedzila už len na poskytnutie mäkkej, horúcej, mokrej diery na ich odbavenie sa. A to sa zasa páčilo mne. Ešte počas Rasťovho napĺňania mojej pošvy aromatickým ejakulátom,

vošla som si prstami do rozkroku a začala som sa so sebou hrať.

Môj milenec však zo mňa vzápätí vyšiel a prevrátil si ma na chrbát.

Zvalil sa medzi moje stehná a naširoko mi ich roztiahol. Hlavu zaboril do mojej šušky a zároveň vnikol do mňa dvomi prstami. Dvojitá dávka semena pod ich divokým zabáraním do mňa, pri ktorom zarážal prsty až na dno mojej jaskynky a vyťahoval ich až úplne von, dráždivo žblnkala. Jazyk mi trilkoval po klitorise a ja som šalela. Moje vyvrcholenie nastúpilo raketovým tempom a keď sa ku mne “náš” chlapec sklonil a začal ma vášnivo bozkávať, vybuchla som rozkošníckou

triaškou a začala som sa vnútri sťahovať v orgazmických kŕčoch.

Ešte chvíľu môj milenec pokračoval v dráždení, postupne znižujúc jeho intenzitu. Keď som sa po chvíli dotkla jeho ruky, vytiahol zo mňa svoje prsty a slastne sa zvalil vedľa mňa na posteľ, vediac, že jeho úloha skončila. Mladý ma prestal bozkávať a decentne odišiel znovu do kúpeľne. Rasťo si ma otočil chrbtom k sebe a v “lyžičkovej” polohe sa na mňa natlačil. Do minúty som zaspala (ja viem, ako chlap) a až na druhý deň som si vypočula priateľovo rozprávanie o tom, ako sa s mladým rozlúčil a vyprevadil ho von. Tento raz už bez odvozu.

Tagged , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *