poviedky

Točenie brutálnej trojky, časť druhá

Začiatok príbehu, pre prípad, že si natrafil/a hneď na toto pokračovanie, nájdeš na tomto linku.


Začala som sa v nej teda pohybovať. Kamera v mojej druhej ruke sa roztriasla a Ludkin priateľ, volal sa Michal, si to všimol.

Vzal mi ju, ubezpečiac ma, že nebude zaberať moju tvár

a že si nahrávku môžem skontrolovať skôr než od nich odídem. To mi prišlo korektné, tak som sa tým ďalej nezapodievala.

Pomaly som kočke robila fisting

a skúšala som vychádzať vždy viac a viac von. Ruku som po chvíli mala úplne mastnú až za zápästím, vrátane náramku. Po pár ťahoch mi hánky “vyskočili” z jej vagíny a ja som ich rýchlo vsunula naspäť. Nebol s tým žiadny problém, išlo to hladko. Bavila som sa tým teda aj ďalej a Ludka sa pohodlnejšie uložila, aby si to užívala. Uvoľnenou pravou rukou som jej silno mačkala jeden z jej veľkých prsníkov. Vtom som na chrbte a vzápätí aj na zadku a

cez nohavičky až na šuške ucítila Michalovu dlaň.

“Lízala ťa niekedy žena? Tá malá štetka to urobí rada, ak chceš,” navrhol mi. Nemala som vyslovene chuť na sex, ale bola som zvedavá.

“Súhlasím, na chvíľu,” odpovedala som a Ludka sa usmiala.

“Ľahni si sem,” ukázala mi roh gauča. Ľahla som si a ona sa mi okamžite sklonila k rozkroku. Nohavičky mi iba odhrnula a jazykom mi prešla od konečníka cez pošvový vchod až po klitoris. Bola na môj vkus trošku drsná, ale zatiaľ som jej dovolila pokračovať. Keď sa však Michal pokúsil vojsť do mňa prstami, pričom to zblízka točil, odtisla som ich oboch s odôvodnením, že ja chcem byť tou aktívnou a chcem aj točiť. Ani jeden z nich nijako nenaliehal a on mi vrátil kameru.

“Už by som si ho v tej mojej ceckatej kurve aj omočil,”

povedal Michal. “Skúsime niečo, čo už dlhšie plánujem, snáď ti to nebude vadiť,” smerovala na mňa otázka. Veď uvidíme.

Znova mi vzal mi kameru a svoju priateľku si nastavil do polohy, kedy jej zadok zostal hore na sedačke, plecami ležala na zemi, chrbát mala opretý o spodnú časť gauča, takže rozkrok jej vytŕčal vyslovene dohora. On sa nad ňou rozkročil, aby do nej mohol vniknúť doslova zhora.

Poloha to bola zaujímavá, ale že by to bolo niečo nové či prevratné… Ja som v podobnej už sexovala. To ale ešte nebol celý jeho nápad. Vysvetlil mi, že ja si mám nad ňu sadnúť na sedačku a kým on bude točiť, mám do nej strčiť tri a tri prsty oboch rúk.

A on že potom pomedzi moje prsty do nej vnikne

Že to tak ešte neskúšal.

Ako nápad mi to prišlo zaujímavé a ničím mi to nevadilo. Urobila som, ako mi kázal a hneď, ako som si naolejovala nanovo prsty oboch rúk, vsunula som ich hladko do Ludky.

Po celej pästi vošlo do nej tých šesť prstov úplne hravo

Michal ma ďalej inštruoval a všetko detailne točil, pričom sa hral sám so sebou, aby si udržal pevnú erekciu.

Roztiahla som kočke pičku tak, že vznikla vyslovene diera, podstatne širšia než hrúbka akokoľvek obrieho penisu. A išla som pomaly ešte ďalej čakajúc, kedy ma mladá zastaví. Tá však v tomto zmysle nereagovala, iba držala. Ale zastavila som sa sama, nedalo mi to.

Mala som pocit, že už by som jej snáď natrhla pičku

Roztiahla som ju iba natoľko, aby do nej Michal, pristúpiac k nej z druhej strany než som ja sedela, mohol vniknúť. Vkĺzol medzi moje mastné prsty a kamerou sa na to pozeral zhora.

“Fíha, takmer akoby si mi honila dvomi rukami,” smial sa a zabával, skláňajúc si rukou penis smerom dolu.

“Chceš to takto aj do toho špinavého zadku, kurva?”

spýtal sa Ludky. Iba na neho vyplazila jazyk. Michal ma navigoval, aby som jej strčila dva a dva prsty do šušky a zvyšné dva a dva do zadku. Chcela som znovu použiť olej, ale nedovolil mi to s tým, že už je údajne všetko príliš mastné a prehnane by sa to šmýkalo. Zrejme si to prenikanie do nej dostatočne neužíval, keď sa to kĺzalo až tak veľmi.

Urobila som, čo mi kázal: vytvorila som dve veľké, tmavé diery a on vošiel najprv zasa do vagíny a hneď nato do análu. I keď v podstate sa jeho penis dotýkal takmer výlučne mojich prstov.

Michal striedal diery – pár zásunov do jednej, pár do druhej

“Zostaň takto, prosím, o chvíľu sa vrátim,” požiadal ma. Kľakol si svojej partnerke k hlave. Strčil jej penis do úst tak, že si nad ňu akoby ľahol. Zaklonil jej hlavu, aby ju

mohol pohodlne trtkať do hrdla, ktoré jej oblapil a stláčal.

Kamera stála na zemi, na monitore som videla, že zaberá z tej polohy práve to, čo má. Michalove vajcia plieskali Ľudmile po tvári, ako prirážal do jej úst. Sliny jej stekali po lícach. Ani toto jej

zjavne nevadilo, to dievča bolo prosto sexuálne zviera.

Po nejakých dvoch minútach, počas ktorých som sa vlastne len prizerala a len jemne som hýbala prstami v jej tele, sa zrazu Michal vychytil a znova jej vnikol pomedzi moje prsty do zadku. Kameru mal pritom v ruke. Jednu ruku mi z nej vytiahol a nahradil ju vlastnou. Mala teda v konečníku dva moje a tri jeho

prsty plus jeho kokot, ktorý tam vzápätí zasa zasunul.

“Zoberieš mi ho na chvíľu do ruky, keď pôjdem striekať?” spýtal sa ma.

“To môžem, jasné,” neprotestovala som.

Šukal ju ešte nejakú tú minútu, keď ho zrazu vytiahol a ja som sa ho promptne chopila. Ani zďaleka síce nestriekal hneď, ale takto mu honiť by mi nevadilo ani pár minút, tak som sa činila. Chalan pripol

kameru na statív a skúsil ma pobozkať, ani to mi nevadilo.

Bozkávali sme sa a keďže mal vtáka celého mastného od oleja, tvrdo som ho honila zovretou dlaňou. Keď už to na neho išlo, posunul mi ruku tak, aby

jeho žaluď mieril Ludke do análnej diery.

Tú sme ťahom rúk do strán ešte naposledy poriadne – tento raz naozaj poriadne – roztiahli a jeho

ejakulát vzápätí striekal do jej hlbín. Mizol v nej bez stopy

Michal si vzal na záver penis do vlastnej ruky a poriadne si ho povytláčal, užívajúc si vyvrcholenie. Vytiahol svoje aj moje prsty von a ešte stále trochu tvrdého vtáka jej úplne na záver zasunul do teraz už prázdneho konečníka. Takto si vychutnal svoj záver.

“A teraz zničíme tú malú, nadržanú kurvu. Budeš točiť a ak sa ti bude chcieť, popoťahuj jej z času na čas klitoris. Urýchli sa to tým.”

Asi som pozerala trocha nechápavo, tak mi to ukázal. Chytil jej pysky v oblasti klitorisu medzi palec a ukazovák a naozaj jej ho doslova ťahal a žmolil. Keby sa mne takýmto spôsobom nejaký chlap dotkol rozkroku, už nikdy v živote by si so mnou nevrzol.

Ľudmila sa, naopak, striasla vzrušením a hlasno vzdychala

“Už ma urob, do piče! Ty si si na svoje prišiel!” ozvala sa po dlhšej dobe vidiac, že sa do toho nevložil naplno. Drsno ju zhodil z gauča, zostala ležať na podlahe. Surovo jej roztiahol stehná a štyri prsty jej doslova vrazil do pošvy. Mal veľmi dlhé prsty a širokú ruku, tak som predpokladala, že toho do nej viac strkať nebude. Predbežne to tak síce zostalo, no sklonil sa jej k hrudi a pohrýzol jej bradavku. Jednu, potom druhú a to určite nie tak, ako si “normálni” milenci do nich – len občas a aj to veľmi opatrne – hryzkajú. Vyslovene ju pohrýzol stoličkami, tvrdo,

drsno a veľmi prudko ju pri tom stimulujúc prstami.

“Áno, poď, kúš mi cecky!” kričala na neho Ludka.

Hrýzol jej do pŕs, zanechávajúc jej na nich odtlačky zubov. Toto už ale ani náhodou nie je neškodné či zdravé, pomyslela som si v duchu. Musím im to povedať, až dofilmujeme – dala som si záväzok, na ktorý som však napokon, žiaľ, zabudla. Ale veď sú (snáď, i keď som mala isté pochybnosti) obaja dospelí a musia sami vedieť, čo robia.

Kľakla som si k babizni z druhej strany a podľa Michalových inštrukcií som ju stimulovala na klitorise, ako mi to ukázal. Netrvalo dlho a mladá začala vydávať hlasné, jačavé vzdychy.

“Ešte, ešte!” vyšlo z nej popri tom.

Michal do nej teda zasunul ešte aj palec,

no už ju nestimuloval tak rýchlo. Skôr akoby sa snažil vtlačiť jej všetky prsty čím hlbšie. Ja som jej, vidiac, že jej to naozaj pomáha, klitoris už neťahala, ale iba veľmi silno stláčala. Roztriasli sa jej nohy a začala chrčať, potom sa viac-menej úplne zastavila a zostala ticho ležať.

“Ešte chvíľu pokračuj, má to rada,” radil mi jej priateľ a tak sme obaja ešte pokračovali, výrazne znížiac intenzitu a divokosť.

Po chvíli, nechajúc ho ešte sa s ňou hrať, som sa spýtala na kúpeľňu, aby som si mohla umyť ruky. Obliekla som sa, kým Ludka ešte stále ležala na zemi, ale už vnímala okolie. Usmiala sa na mňa, ja som ich

oboch pobozkala na pery a so sľubom “Píšeme si” sme sa rozlúčili.

V kontakte som ale zostala iba s ním. Nechodili spolu dlho predtým a ani potom, no a ja som si kontakt na Ludku od Michala nikdy nepýtala.

Tagged , , , , , , , , , , , , ,

2 thoughts on “Točenie brutálnej trojky, časť druhá

  1. Tak toto je normalne ze masturbacny material. Znie to sialene ale realisticky. Rozmyslam cije na tom nieco pravdy. Znie to super. Pis dalej.

    1. Dovolím si odpovedať ja ako editor a síce v tom zmysle, že Radodajka v písaní momentálne nepokračuje, avšak cca stovka jej článkov (komplet vrátane už uverejnených) je pripravená na zverejnenie. Takže masturbovať bude pri čom – aspoň dúfam, že aj ďalšie jej poviedky budú podobne inšpiratívne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *