poviedky

Ako dlho sa dá sexovať bez sexu?

výsledky hlasovania 01.03.2018

Poviedka vybraná na zverejnenie dňa 05.03.2018 hlasovaním návštevníkov. Aktuálne hlasovanie nájdeš na pravej strane, ak si na pc či na laptope – alebo pod článkom v prípade, že si tu cez mobil. Ostatné poviedky z tohto hlasovania sa presunú do ďalších hlasovaní, ale niektoré budú zverejnené aj “len tak”, mimo rozhodovania čitateľov.


Môjho milenca Stana už som zrejme v nejakom tom príbehu spomínala. Keď som si s ním začala, nejaký čas som nevykonávala moje remeslo a teda sex som mala len s ním. (On bol, samozrejme, presvedčený o tom, že to tak aj zostane, ale taký sa ešte nenarodil).

Chalanisko z času na čas prišiel s nápadom na naozaj zaujímavé a často aj mne

dovtedy neznáme spestrenie sexu, sexuálneho života.

Niežeby sme to bývali potrebovali – určite nie po tej krátkej dobe, čo sme boli spolu. Ale niečo podobné by som nikdy neodmietla, ergo nechala som sa nahovoriť aj na toto “bláznovstvo“.

Nápad spočíval v systéme či pláne, ktorým extrémne vyburcujeme vzájomnú túžbu po sebe – aby sme potom, až príde k sexu, úplne explodovali. Pravidlá boli nasledovné: hocijako, hocikedy, hocikde – ale ruky ani jazyky sa nesmeli dotknúť intímnych partií. A sex, samozrejme, vôbec “nehrozil”. Akékoľvek iné

dráždenie neprichádzalo do úvahy rovnako ako masturbácia.

Lákalo ma to, nikdy predtým som nič podobné ani okrajovo neskúsila. Skôr naopak: moja snaha vždy smerovala k okamžitému uspokojeniu mojej aktuálnej chuti, za každú cenu.

Od tej chvíle sme sa teda prestali milovať

Dohodli sme sa, že za akýchkoľvek okolností musíme dať aspoň päť celých dní. To znamenalo, že sex prichádzal do úvahy najskôr v pondelok o 17.30. Ešte sme uzavreli takú malú kvázi stávku, kto bude tým “zbabelcom“, ktorý to niekedy po tých piatich dňoch preruší a dá jasne najavo neústupčivý záujem či potrebu sexu. Predháňali sme sa v hrdinských rečiach o tom aké smiešne to je – veď čo to je päť dní bez sex a bez orgazmu…

Prezradím vopred, že som teda pekne padla na hubu!

Dráždili sme sa niekoľkokrát denne

Odhadom asi trikrát tak často, ako sme za normálnych okolností mali spolu sex. Ohliadnuc sa po skončení tejto zábavy naspäť, zrátali sme si, že sme sexuálnym aktivitám bez sexu venovali toľko času, koľko ho štandardne presexujeme asi za mesiac. A to sme vlastne nakoniec ani nevydržali plánovaných päť dní.

Paradoxom je, že čím ďalej, tým “puritánskejšie“ boli naše hrátky. Pretože na začiatku sme nemali problém dráždiť sa ako v tzv. “cock-teasing“ videách,

kde sa nahý penis obtiera o nahú pičku, trú sa o seba

takým štýlom a spôsobom, akoby už-už malo prísť k zásunu, no nepríde. Jednoducho teasing = dráždenie. Vychutnávali a užívali sme si to vo všetkých možných polohách. Chýbali naozaj centimetre a sekundy, aby jeho vták do mňa vnikol. A po pár týchto dráždeniach chýbalo občas jemu a občas mne pár nejakých pohybov k vyvrcholeniu. Ale vždy sme to nakoniec zastavili a uťali. Zo začiatku so smiechom, tak zábavným a vtipným nám to obom prišlo.

Postupne sa však stávalo ťažším a ťažším odmietnuť si orgazmus

Kto si to nedokáže predstaviť, nech skúsi masturbovať. Tak zo päť- až sedemkrát denne. Vydráždiť sa len úplne tesne pred vyvrcholenie – a prestať. A o nejaký čas znovu. A po dvoch hodinách zasa a potom ešte raz či dvakrát. Uvidíme, koľkokrát ti to príde ako sranda a pri ktorom pokuse v poradí už žiadna sila na svete

nebude schopná tú ruku zastaviť a ty sa odbavíš.

Ako píšem: deň za dňom, alebo skôr hodinu za hodinou sme si na sebe pri tom bozkávaní, ohmatávaní sa, cápaní sa po seba a obtieraní sa o seba, a pri vzájomnom oblizovaní si uší, krkov a bradaviek, nechávali viac a viac oblečenia. Ako ochranu pred sebou samými.

No a vo štvrtý večer naša tretia “akcia“ toho dňa vyzerala nasledovne: rozbiehala som ju ja, mala som chuť. Skočila som na Stana, sediaceho na gauči pred tv. Cielene som si už vopred dala dolu rifle, aby ma neobmedzovali v pohybe. Sadla som si mu do lona a vrtiac sa, šmátrajúc mu rukou v rozkroku, prisala som sa mu ústami na pery.

Reagoval okamžite a to dvojakým spôsobom: prudko a pevne ma uchopil za šiju a pritlačil si moju hlavu k svojej, opätujúc moje divoké bozkávanie.

Zároveň s tým mu v teplákoch vyrástla pevná erekcia

“Trúfneš si ešte vytiahnuť mi ho von?“ spýtal sa ma.

“Prečo by som si netrúfla?!“ nerozumela som mu.

“No, hmmm, aby ťa to nelákalo odhrnúť maličký kúsoček nabok nohavičky a vsunúť si ho dovnútra,“ vysvetľoval.

Tým mi vliezol pod kožu, ako sa hovorí. Zrazu som si uvedomila, ako veľmi som nadržaná. A ako veľmi vyčerpávajúce to je, odolávať v takomto stave svojmu milencovi s vedomím toho, aké úžasné by bolo hodiť celú dohodu s jej pravidlami za hlavu a urobiť presne to, čo povedal. Tá predstava spolu s doterajšou absenciou a s jeho jazykom aj prstami v mojej puse spôsobila, že som zvlhla rekordnou rýchlosťou. Sediac na Stanovi a cítiac jeho erekciu priamo šuškou, bolo mi takmer až do plaču. Bradavky pod tričkom aj

klitoris pod gatkami mi doslova horeli a pálili ma.

Šúchala som sa o tvrdú vypuklinu na jeho teplákoch, stále silnejšie a intenzívnejšie. Rýchlo som mu ich stiahla spolu s trenírkami – len tesne pod zadok. Ďalej som sa o neho trela, teraz už čipkou priamo o jeho penis. Hltala som jeho pery, jazyk aj sliny. Bola som neuveriteľne, neopísateľne vzrušená, hlava sa mi začínala krútiť od túžby po vyvrcholení a aj nedostatkom krvi – všetku som zjavne mala v panve, resp. priamo v lone.

Cítila som, že slabnem a v istom momente sa moja vôľa jednoducho zlomila. Chytila som Stanovu ruku a strčila som si ju do rozkroku so slovami: “Končím! Urob mi to, lebo aj tak sa odbavím…“

“Si si istá, zlato?“ ubezpečoval sa. “Naozaj to vzdávaš?!“

Namiesto odpovede som si jeho ruku pritlačila na mušličku

Neodhrnul mi nohavičky, ako som čakala, ani sa nepokúšal pod ne prstami vniknúť. Jednoducho vošiel prostredníkom silno a hlboko do priehlbiny, ktorá sa na mojich vlhkých a mastných panties nohavičkách vytvorila, keď na ne zatlačil. Urobil pár pohybov, vyvinul tlak, akoby chcel do mňa vniknúť aj s čipkou – a v tej chvíli som zažila “la petite mort“, ako hovoria Francúzi, malú smrť.

Ten orgazmus doslova roztriasol celé moje telo

Aj Stano cítil, ako som sa zachvela a zovrela jeho boky kolenami. Podobný vrchol som snáď ešte nezažila, i keď ten pocit máva človek vždy, keď prežije niečo atypicky intenzívne. Priala by som si síce niečo podobne fascinujúce zažiť častejšie, vedela som ale, že podobné odmietanie už asi nikdy nedodržím.

Tagged ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *