Informácie

Prezentuj vlastnú erotickú tvorbu – píš pre Radodajku!

So súhlasom Radodajky ako autorky ponúkam na tomto mieste úplne voľnú a otvorenú spoluprácu: publikovanie erotickej tvorby. Bez ohľadu na tvoje pohlavie aj orientáciu.

Ak máš záujem zverejňovať tvoje už hotové erotické alebo porno poviedky, prípadne by si sa rada či rád pustil/a do písania niečoho takého – si na správnom mieste. Nemusíš to už robiť iba bezplatne ako rôznych portáloch, ktoré z toho majú prospech – pričom ty z toho nemáš vôbec nič…

Písať môžeš ako príbehy totálne len a len

podľa tvojej fantázie a na akúkoľvek tému

(viď diela doterajších prispievateľov), tak aj príbehy, ktoré súvisia či vyslovene prelínajú sa s tými Radodajkinými. Napokon, možné je aj to, že si v Radodajke spoznala tvoju bývalú kolegyňu alebo si ju poznal ako jej bývalý klient.

Publikovanie erotickej tvorby za hodnotnú odmenu

Základnou okamžitou odmenou za prvú tvoju poviedku hodnú publikovania bude vydanie e-knihy “Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky”. Tá sa v online-kníhkupectvách predáva za € 5.99, ty ju získaš úplne zadarmo. Prirodzene, je to aj nevyhnutné v prípade, že chceš nejakým spôsobom nadväzovať pri písaní na Radodajkine príbehy. A tiež na to, aby bola šanca spoznať sa v nej podľa jej príbehov ako jej exkolegyňa či exklient. Možno dokonca vyslovene nájsť sa v niektorom jej reálnom príbehu zo života kurvy.

Samozrejme, nie zanedbateľnou odmenou za publikovanie erotickej tvorby bude propagácia tvojej osoby ako autora. A nehrá rolu, či to bude tvoje skutočné meno alebo nejaký nick. Do povedomia sa dostaneš tak aj tak. Ako publicista, bloger, copywriter či niečo podobné získaš zaujímavú a ohromne hodnotnú referenciu. Ktorú ako editor Radodajkninej tvorby a ako admin stránky rád potvrdím. A ťažiť z toho pre seba môžeš všetkými formami, ktoré uznáš za vhodné.

Publikovanie erotickej tvorby za odmenu finančnú

Keď naša spolupráca dospeje do štádia, že použijem tvoju tvorbu aj v e-knihe, získaš primeraný podiel na zisku podľa počtu strán. Aký diel z obsahu e-knihy bude tvoja poviedka či poviedky tvoriť, taký diel zisku z predaja tejto e-knihy dostaneš vyplatený.

Príklad: ak by tvoja tvorba zaplnila 50 strán z e-knihy, ktorá spolu s nimi bude mať celá strán 500, tak ti z ceny € 4.56 patrí 10 % čiže € 0.46. Z každého jedného predaného kusu, prirodzene.

Pri sto predaných kusoch už je to € 46 netto pre teba. 🙂

Do predaja v kníhkupectvách sa tvoje texty zrejme dostanú až pri nejakom ďalšom, opakovanom vydaní. To prvé je už v predaji a nie je možné len tak doňho niečo doplniť. Avšak e-kniha je, ako si si možno všimla či všimol, v ponuke aj priamo na tejto stránke a to sústavne aktualizovaná. Síce za nižšiu cenu, tá však zasa patrí takmer úplne celá Radodajke. Na rozdiel od ceny v kníhkupectvách, kde Radodajke patrí len podiel vo výške 50 %.

Technické poznámky pre publikovanie erotickej tvorby

  • Píš s diakritikou (mäkčene, dĺžne, bodky, čiarky atď.). Ja síce ako editor tvoje dielo upravím, samozrejme. Podobne, ako to robím s textami od Radodajky. Avšak dopĺňať úplne všetko – to by bolo časovo príliš náročné.
  • Poviedku mi môžeš poslať v akomkoľvek editovateľnom formáte: ako obyčajný textový súbor, ako word, môžeš so mnou zdieľať google-dokument či niečo podobné. Neposielaj mi však pdf, pretože tento formát nejde upraviť bežnou cestou.
  • Vymysli si prezývku, autorský alias – ak nechceš publikovať pod vlastným menom. A napíš stručný príbeh o tom, kto vlastne si. Napr. niečo ako sama o sebe napísala Rozhoďnožka (v závere textu).
  • Dielo, ktoré má byť zverejnené u Radodajky, v žiadnom prípade nesmie byť zverejnené NIKDE INDE! Iné tvoje texty smieš publikovať, kde a ako len chceš. Ale to, čo mi pošleš na uverejnenie na tomto webe alebo v e-knihe, nesmelo byť dovtedy použité absolútne nikde.

No a tu už sú všemožné kontakty na mňa. Teším sa, že o tebe budem čoskoro počuť.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *