Informácie

Prezentuj vlastnú erotickú tvorbu – píš pre Radodajku!

So súhlasom Radodajky ako autorky ponúkam na tomto mieste úplne voľnú a otvorenú spoluprácu: publikovanie erotickej tvorby. Bez ohľadu na tvoje pohlavie aj orientáciu.

Ak máš záujem zverejňovať tvoje už hotové erotické alebo porno-poviedky, prípadne by si sa rada či rád pustil/a do písania niečoho takého – si na správnom mieste. Nemusíš to už robiť iba bezplatne ako rôznych portáloch, ktoré z toho majú prospech – pričom ty z toho nemáš vôbec nič…

Písať môžeš ako príbehy totálne len a len

podľa tvojej fantázie a na akúkoľvek tému

(viď diela doterajších prispievateľov), tak aj príbehy, ktoré súvisia či vyslovene prelínajú sa s tými Radodajkinými. Napokon, možné je aj to, že si v Radodajke spoznala tvoju bývalú kolegyňu alebo si ju poznal ako jej bývalý klient.

Publikovanie erotickej tvorby za hodnotnú odmenu

Základnou okamžitou odmenou za prvú tvoju poviedku hodnú publikovania bude vydanie eKnihy “Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky”. Tá sa v online-kníhkupectvách predáva za € 5.99, ty ju získaš úplne zadarmo. Prirodzene, je to aj nevyhnutné v prípade, že chceš nejakým spôsobom nadväzovať pri písaní na Radodajkine príbehy. A tiež na to, aby bola šanca spoznať sa v nej podľa jej príbehov ako jej exkolegyňa či exklient. Možno dokonca vyslovene nájsť sa v niektorom jej reálnom príbehu zo života kurvy.

Samozrejme, nie zanedbateľnou odmenou za publikovanie erotickej tvorby bude propagácia tvojej osoby ako autora. A nehrá rolu, či to bude tvoje skutočné meno alebo nejaký nick. Do povedomia sa dostaneš tak aj tak. Ako publicista, bloger, copywriter či niečo podobné získaš zaujímavú a ohromne hodnotnú referenciu. Ktorú ako editor Radodajkninej tvorby a ako admin stránky rád potvrdím. A ťažiť z toho pre seba môžeš všetkými formami, ktoré uznáš za vhodné.

Publikovanie erotickej tvorby za odmenu finančnú

Keď naša spolupráca dospeje do štádia, že použijem tvoju tvorbu aj v eKnihe, získaš primeraný podiel na zisku podľa počtu strán. Aký diel z obsahu eKnihy bude tvoja poviedka či poviedky tvoriť, taký diel zisku z predaja tejto eKnihy dostaneš vyplatený.

Príklad: ak by tvoja tvorba zaplnila 50 strán z eKnihy, ktorá spolu s nimi bude mať celá strán 500, tak ti z ceny € 4.56 patrí 10 % čiže € 0.46. Z každého jedného predaného kusu, prirodzene. Pri sto predaných kusoch už je to € 46 netto pre teba. 🙂

Do predaja v kníhkupectvách sa tvoje texty zrejme dostanú až pri nejakom ďalšom, opakovanom vydaní. To prvé je už v predaji a nie je možné len tak doňho niečo doplniť. Avšak eKniha je, ako si si možno všimla či všimol, v ponuke aj priamo na tejto stránke a to sústavne aktualizovaná. Síce za nižšiu cenu, tá však zasa patrí celá Radodajke. Na rozdiel od ceny v kníhkupectvách, kde Radodajke patrí len podiel vo výške 50 %.

Technické poznámky pre publikovanie erotickej tvorby

  • Píš s diakritikou (mäkčene, dĺžne, bodky, čiarky atď.). Ja síce ako editor tvoje dielo upravím, samozrejme. Podobne, ako to robím s textami od Radodajky. Avšak dopĺňať úplne všetko – to by bolo časovo príliš náročné.
  • Poviedku mi môžeš poslať v akomkoľvek editovateľnom formáte: ako obyčajný textový súbor, ako word, môžeš so mnou zdieľať google-dokument či niečo podobné. Neposielaj mi však pdf, pretože tento formát nejde upraviť bežnou cestou.
  • Vymysli si prezývku, autorský alias – ak nechceš publikovať pod vlastným menom. A napíš stručný príbeh o tom, kto vlastne si. Napr. niečo ako sama o sebe napísala Rozhoďnožka (v závere textu).
  • Dielo, ktoré má byť zverejnené u Radodajky, v žiadnom prípade nesmie byť zverejnené NIKDE INDE! Iné tvoje texty smieš publikovať, kde a ako len chceš. Ale to, čo mi pošleš na uverejnenie na tomto webe alebo v eKnihe, nesmelo byť dovtedy použité absolútne nikde.

Kontakt: ja@AndyMoravek.sk alebo m.me/phaenomenum.

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Okrem toho sa však považujem aj za blogera a tak trocha za spisovateľa. Píšem od strednej školy. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Ergo som človekom, ktorý vie nielen o čom píše, ale hlavne ako to napísať tak, aby si to ty ako čitateľ na internete vôbec našiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *