poviedky

Takmer pristihnutí pri rýchlovke na toalete

Som zástankyňou prístupu, že človek si má v živote plniť vlastné sny a pomáhať ich plniť aj svojmu partnerovi. Som zo sorty ľudí, ktorí sa radi bavia aj napriek ale možno práve vďaka riziku, že budú pristihnutí pri vyvádzaní.

Raz som istému

môjmu kvázi frajerovi takto splnila jednu túžbu

Boli sme na výlete na Spiši a cestou z neho sme sa ešte zastavili na kávu v podniku, čo sa nám zvonku celkom pozdával a ponúkal našu obľúbenú značku. Už pri pití kávy som do neho začala “vŕtať”: predvádzala som mu svoj dekolt, bosou nohou som mu pod stolom ohmatávala rozkrok a po návrate z toalety som mu rozopnutím zipsu na rifliach ukázala, že som si spod nich vyzliekla nohavičky.

“Sú tu pekné čisté vécka, šmykneš ma tam?”

Toto nebol môj obvyklý štýl, ale vedela som, že podobnou hláškou nič nepokazím a že realizáciou niečoho takéhoto získam milión bodov v jeho očiach. Chlapi takéto veci prosto môžu a ja to dobre viem.

Ten môj na mňa vyvalil oči a nachvíľu zabudol dýchať.

“Môžem poprosiť účet?” bola prvá veta, ktorú zo seba dostal.

“Čakám ťa tam,” žmurkla som na neho a zdvihla som sa. V podniku boli okrem nás len piati chlapi pri dvoch stoloch, riziko, že by sme boli pristihnutí na dámskom wc, bolo teda mizivé.

Skontrolovala som, či vnútri skutočne nikto nie je a čakala som medzi dverami. Môj priateľ vbehol dovnútra a ja som ho zaviedla do kabínky, vzdialenejšej od vchodu. Ak by bol býval niekto prišiel a len troška by sa sklonil, videl by, samozrejme, pánske topánky popod vyvýšené dvere kabínky. Ale to už bolo málo pravdepodobné a nevyhnutné riziko, spojené s týmto druhom zábavy.

Začali sme sa bozkávať a ja som mu rozopla rifle

Relatívne dlho trvalo, kým sa mu postavil a aj v priebehu akcie mal chvíľkami problémy s erekciou. To však nie je v takto “napínavej” situácii nič neobvyklé. Vedela som ako na neho a stačilo pár jemných poškrabkaní nechtami na jeho vyholených guľkách a hneď bol tvrdý ako drevo.

Najprv som si ho posadila na okraj záchodovej misy

a stiahnuc si rifle na kolená, sadla som si na neho chrbtom k nemu tak, že som mala stehná pri sebe a on ich mal roztiahnuté. Nebolo to extra pohodlné, ale keď som sa v predklone oprela o dvere kabínky, dalo sa ako-tak hýbať. Môj partner mal pri tom ničím nekazenú možnosť vychutnať si môj zadok – opticky aj rukami. A to on rád.

Keď už ma boleli stehná, vymyslela som inú polohu: na okraj misy som si sadla pre zmenu ja,

čiastočne som si ľahla na dosku toalety.

Nohy som stále mohla mať pokope a po chvíli vzájomného “štelovania” a “napasovávania” sa mu podarilo do mňa vojsť. Chodidlami sa zapieral až o stĺpiky okolo dverí, takže ak by teraz býval niekto vošiel, sme jasní.

Ale túto “radosť” nám niekto urobil až neskôr. To už som stála opretá predkom o dvere kabínky a on ma nakladal odzadu. Stehná som kvôli rifliam stiahnutým na kolená musela mať stále pri sebe a ešte som si aj zo strán stláčala zadok, aby som bola čo najužšia. Určite aj toto prispelo k faktu, že

môj vtedajší drahý pekne rýchlo stúpal k svojmu vrcholu.

Vtedy sa však otvorili dvere a niekto za hlasného klopkania podpätkov nacupital do vedľajšej kabínky. Zmrzli sme a zadržiavajúc smiech, obrátila som tvár k partnerovi: “Ty kokos, zrovna teraz?!”, šepkal mi tichúčko do ucha. Pomerne zbytočne som mu s prstom na perách naznačila, aby bol úplne ticho. Zrazu sme si uvedomili, že s dotyčnou prišla aj hudba. Tichučká a veľmi skreslená.

“Počuješ?”, šepkala som pre zmenu ja. “Asi má slúchadlá, veľa toho okolo seba nepočuje podľa mňa…” To mu stačilo. Pomaličky, potichučky a tak, aby sa okrem jeho bedier vlastne takmer nič nehýbalo, pokračoval v zasúvaní do mňa. Paradoxne možno práve ten pomalý pohyb, možno tá napínavá situácia s vedomím, ako ľahko môžeme byť pristihnutí spôsobila, že o chvíľu to na neho definitívne prišlo. S vypätím všetkých síl

zadržal dych, pulzujúc vo mne a plniac ma svojim ejakulátom,

keď tu naša susedka spláchla, opláchla si nad umývadlom ruky a odišla.

Priateľ si hlasno vydýchol od úľavy a obaja sme sa veselo rozosmiali. Musela som si vyzliecť rifle, aby som si mohla obliecť nohavičky. Potrebovala som si ich vyplniť provizórnou vložkou z toaletného papiera, do ktorej mi potom počas cesty do Bratislavy

z mojej tento raz neukojenej pičky vytekalo jeho semeno.

Zavŕšenie výletu na jednotku. Keď aj bez hviezdičky, nakoľko to bolo bez môjho vrcholu.

Tagged , ,

About Radodajka

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky, bývalá aktérka porno filmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Bývalá profesionálna prostitútka a tiež bývalá milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes autorka blogov o erotickom priemysle na Slovensku a tiež autorka poviedok, reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich jej divoký sexuálny život.
View all posts by Radodajka →

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *