poviedky

Prenocovanie neteriek ako stimulácia?

Z času na čas zvykol u mňa môj brat nechať jeho dve dcéry na prenocovanie, prípadne na viac-menej celý víkend. Je medzi nimi trojročný rozdiel a spali u mňa aj jednej noci, keď mladšia Lívinka mala necelé štyri a staršia Tánička sedem rokov. Ich návšteva prišla trocha neplánovane, nakoľko som na ten večer – a logicky teda aj prenocovanie v tú noc – počítala s vtedajším kvázi (rozumej dočasným) priateľom.

Netere som zrušiť nechcela a ani nemohla. Brat chcel ísť s priateľkou na nejaký menší firemný ples a bolo to pre nich oboch dosť dôležité. Ani Ondreja som však nechcela odmietnuť. Bol dosť pracovne vyťažený a nie hocikedy mal čas stráviť so mnou celú noc s tým, že ani nasledujúci deň sa nikam nemusel náhliť a mohli sme aspoň do odpoludnia či do podvečera byť spolu. A bola som s ním rada, bolo príjemné tráviť s ním čas, keď aj úplným ničnerobením a pozeraním filmov. Našťastie dievčatá sa s ním už stretli a zdalo sa, že si rozumejú. Babám jeho prespanie u mňa v ich prítomnosti nemalo prečo vadiť, no a čo sa Ondreja týka, rozhodla som sa hrať vabank a nič mu dopredu nepovedať.

Háčik bol v tom, že som vtedy bývala v jednoizbovom byte, kde moja posteľ bola od gauča, na ktorom “pipiny“ pri pobyte u mňa spali a vlastne trávili väčšinu času pred tv a pri rôznych hrách, oddelená iba zdanlivo: dva metre širokou stenou, na ktorej bol zavesený televízor. Prakticky by sme teda

spali s dievčatkami v jednej izbe, keď aj opticky oddelení.

Ako vysvitlo, Ondrej nemal žiadne veľké námietky voči prespaniu kočiek v našom “susedstve“. Pozreli sme si s nimi prvý diel Harryho Pottera a baby v jeho druhej polovici takmer naraz zaspali. Poprikrývala som ich a po sprche a umytí zubov – nechávajúc babám čas, aby poriadne zaspali – sme si všetci ľahli. Už bol akceptovateľný čas na spánok aj pre nás “dospelákov”.

Z praktických dôvodov som mala v pláne spať v pomerne klasickej, takmer až “detskej“ nočnej košeli, saténovej s kvetovým vzorom, teda žiadna Hello Kitty – no odhliadnuc od tenkých ramienok, bola to dlhšia košieľka bez čipky a bez ozdôb. Ondrej sa na nej síce bavil, no vyjadril sa, že sexepíl mi neuberá a chuť na mňa má stále, košieľka-nekošieľka.

Seba vyzliekol pod perinou donaha, mne košieľku iba vyhrnul

až nad prsia. Svojím holým telom s už tuhnúcim penisom si ľahol na moje holé telo, medzi moje rozkročené nohy. Vtáka si “uložil“ do môjho rozkroku, kde ma príjemne a vzrušujúco tlačil. Jemne, pomaly sa o mňa trel a bozkával ma pri tom. Naše vzrušenie rástlo.

Ondrej, majúc prehľad o mojej “výbave“, čo sa rôznych pomôcok týka, vybral zo zásuvky vedľa našich hláv

lubrikačný gél a zľahka mi ním pretrel pičku.

Jemne zatlačil aj do štrbiny, no nepokúsil sa vojsť do mňa. Bolo to vzrušujúce a vzbudzovalo to moju zvedavosť.

Znovu si na mňa ľahol a bozkávajúc ma na ústa a na krk, hladiac mi pritom celú hruď, trel sa teraz už pevne stoporeným penisom v štrbine mojej nagélovanej šušky. Jeho penis sa šúchal priamo o môj klitoris a ja som rýchlo vlhla aj vo vnútri. Úplne sám a tak nejako automaticky vkĺzol v istom momente do mňa. Pomaly, nenásilne, úplne prirodzene sa do mňa zasunula jeho hlavička a po zatlačení celý úd. Vyšla som mu v ústrety bokmi a oboma rukami som zovrela jeho pevný zadok. Potichu som vzdychla a mojím telom sa rozliala vlna slasti. Vtom zamrnčala Lívinka, mladšie z dievčat.

Zmeravela som a započúvala som sa do zvukov spoza tv-steny, z asi šesť metrov vzdialeného gauča. Ondrej sa na chvíľu zastavil, no po pár sekundách ticha pokračoval pomaličky a potichučky v pohyboch vo mne. Dlho to však netrvalo a maličká sa ozvala znova. Tentoraz som počula aj šuchot, ako sa prehadzovala na sedačke. Chtiac-nechtiac, musela som milenca odtisnúť a ísť sa na ňu pozrieť – nech mi to bolo akokoľvek ľúto, že som musela prerušiť pekný začiatok milovania.

Ondrej zostal s mokrým a stvrdnutým vtákom ležať

v takmer úplnej tme na perine. Nadšený nebol, ale nehneval sa.

Sadla som si na gauč k neterkám. Tánička tvrdo spala, vyvalená na tenkej perine, ktorou boli prikryté. Lívinka sa prehadzovala zo strany na stranu. Pohladkala som ju po hlávke.

“Čo sa deje, prečo nespinkáš?“ spýtala som sa jej tichučkým šeptom.

“Bojí ma bjuško,“ zamrnčala mrzuto.

“Chceš sa napiť vodičky?“

“Cem kofojku,“ požiadala ma a ja som si povedala, že ak ich mama na večeru “nakŕmila“ hamburgermi z McDonald’s, ako mi bolo oznámené pri ich príchode, môže jej byť troška ťažko a jednoduché odgrgnutie z bubliniek jej môže uľaviť.

Naliala som jej teda deci kofoly, tak či tak ju zvyknú piť celé dni a so zaspaním nemávajú problém. Zasa sa uložila, otočiac sa mi holým chrbátikom. Bolo teplučko, spala iba v gatkách.

“Škjabkaj ma! Aje dúho…!“ vyžiadala si na “dlho” moju pozornosť.

To už Ondrej vstal z postele a opierajúc sa o tv-stenu, čakal na vývoj situácie. Súcitne som sa na neho usmiala a pokrčiac plecami, usadila som sa Lívinke za chrbtom a hladila som ju po ňom. Dúfala som, že rýchlo zaspí a bude pokoj. Po minúte ticha, keď už som zvažovala návrat do postele, opäť zamrnčala. Teraz odísť by znamenalo vyrušiť ju, prebrala by sa. Musela som pokračovať.

Ondrej si v trenírkach prisadol ku mne a šepkal mi priamo do ucha: “Chvíľu to bude trvať, čo?“

Prikývla som a on ma povalil vedľa maličkej. Ľahol si za môj chrbát a nočnú košieľku mi vyhrnul nad zadok. Pomaly som Lívinke hladila chrbátik a bola som zvedavá, čo ten môj chlap vymýšľa.

Natlačil sa bokmi na môj zadok a spod treniek vystrčil penis

Vošiel rukou do môjho stále pekne nagélovaného rozkroku a vnikol do mňa odzadu prstami.

“Blázon!“ zašepkala som potichučky a s úsmevom na perách, vytáčajúc hlavu čo najviac k nemu, aby ma vôbec počul.

“Hladkaj malú a drž,“ odšepkal mi naspäť a

keď ho prstovanie mojej pičky vzrušilo

natoľko, že dosiahol opäť plnú erekciu, pomaly, bez prudkých pohybov a nehlučne do mňa zozadu vnikol.

Hýbal sa veľmi opatrne, aby nerušil Lívinku a aby mne dal šancu sústrediť sa čiastočne na jej uspávanie. Čím ďalej tým menej som bola schopná venovať sa pipine. Moje vzrušenie stúpalo zároveň s Ondrejovým, panvou som stále viac a viac vychádzala v ústrety jeho opatrne a citlivo prirážajúcim bokom. Napokon som usúdila, že dozrel čas presunúť sa od dievčatiek preč.

Nechať ich nerušene spať a venovať sa len sexu

Povedala som Ondrejovi, aby sme sa presunuli do postele. Zvalil ma do nej, ľahol si na mňa a okamžite do mňa vášnivo prenikol. Ústami sa prudko vrhol na moje pery, bradavky, na môj krk. Vnáral mi ruky do vlasov a divoko prirážal. Bola som veľmi nadržaná a už som dávno zabudla, že kúsok od nás sú moje neterky – keď sa zrazu znovu ozvalo zamrnčanie.

“Nevšímaj si to, ona určite zaspí. Možno to robí zo sna,“ šepkal mi Ondrej do ucha a pomaličky sa vo mne ďalej hýbal. Chvíľu bolo ticho, ale potom sa fňukot maličkej ozval znovu.

“Nieee… !“ zatiahol Ondrej a potichu sa zasmial.

“Ja chcem šukať, už som tak blízko!“ zo žartu akože plakal

Tiež som sa takmer až chvela od túžby, ale pocit zodpovednosti mi nedovolil pokračovať. Malá síce zostala ticho, no ja som sa na ňu chcela aspoň pozrieť. Chtiac-nechtiac, musela som priateľa zo seba odtisnúť a vstala som. Nešla som k sedačke, iba spoza steny som sa prizerala, čo sa na nej deje. Lívinka sa práve znovu prevalila do inej polohy, ale tentoraz potichu. Ondrej sa medzitým, úplne nahý, postavil za mňa. Ohmatával a magal mi pod košieľkou prdel.

“Vidíš: spinká,“ upokojoval ma, “už mrnčí len tak zo sna alebo z polospánku. Budeme na ňu dozerať, ale pokoj už ti nedám. Už nemôžem,“ uzavrel debatu,

tlačiac sa mi penisom v erekcii na zadok.

“Veď aj ja už to chcem, blázonko,“ odvetila som a siahla som dozadu, vezmúc jeho penis do ruky.
Chvíľu som sa s ním hrala, pozorujúc maličkú na gauči. Zasa sa zdalo, že sa upokojila. Otočila som sa k Ondrejovi, posunula som ho k stene tak, aby on bol za ňou schovaný a ja aby som videla na dievčatá. Kľakla som si a vzala som ho do úst. Hlboko tlmene vzdychol a vzal mi hlavu do oboch dlaní.

“***,“ zašepkal roztúžene moje meno.

V duchu som sa usmiala a pokračovala som v jeho fajčení. Nebabrala som sa s ním, na to sme boli obaja už priveľmi rozdráždení. Cumľala a sala som ho, on mi rukami určoval

tempo pohybov mojich pier na jeho tvrdom kokote.

Videla a cítila som, ako dobre mu to robí a to ma prinútilo vojsť si prstami do rozkroku. Všimol si to a takmer okamžite mi vtáka vytiahol z úst a zdvihol ma. Jedným ťahom mi vyzliekol košieľku, neprotestovala som. Baby sú malé a môžu ma v krajnom prípade vidieť aj nahú, pomyslela som si.

Ondrej si ma otočil chrbtom k sebe a ruky mi oprel o tv-stenu. Zaprela som sa do nej dlaňami a prehla som chrbát, vyšpúliac tým na neho zadok. Vošiel do mňa a zároveň mi jednu ruku popred bruško strčil do rozkroku. Plynulo

do mňa odzadu vnikal a sústredene mi prstami masíroval klitoris.

Moje vzrušenie, vďakabohu tentoraz už bez vyrušenia, prudko stúpalo a trvalo to len dve či tri minúty, kým som dosiahla vrchol. Nohy sa mi nádherne rozklepali, stehná som tisla k sebe a vychutnávala som si nežnosti môjho partnera, ktorý mi začal bozkávať šiju a chrbát. Keď som sa upokojila, vyšiel zo mňa a otočil si ma k sebe tvárou.

“Dokončíš ma pusou?“ požiadal ma pomedzi bozky

Bývalo by stačilo stlačiť ma na kolená, aby som okamžite aj bez slov vedela, čo a ako chce. Urobil sa mi do úst v stoji, jednou rukou si tisnúc penis pri koreni, presne ako to mal rád. Vytlačil mi na vyplazený jazyk všetky zvyšky ejakulátu a keď som ich potichu vypľula kúsok bokom do drezu v kuchynskom kúte, šeptom mi cez smiech povedal:

“Nakoniec to aj s tým vyrušovaním bolo popiči zaujímavé, však? Také stimulujúce prenocovanie tvojich neterí – čo povieš?“

Pleskla som ho po nahom zadku tak, že som sa až zľakla, aby som nezobudila kočky. Našťastie spali už pokojne až do rána.

Tagged , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *