poviedky

Ozdoba pokrového turnaja, pokračovanie

Začiatok príbehu v prípade, že si natrafil/a hneď na toto pokračovanie, nájdeš na tomto mieste.


Pokračovala som v show: ľahla som si k nemu na posteľ a robila som tanečné pohyby v ľahu, pri ktorých som sa sama seba nielenže dotýkala, ale vyslovene som masturbovala. Chalan bol zjavne úplne hotový, no akosi nenazbieral odvahu robiť si to. Avšak len do momentu, kým som mu nechytila ruku a nepoložila som mu ju na vtáka. Vtedy konečne pochopil, že toto smie, že je to v poriadku.

Začal si teda veselo honiť a ja som videla, že dlho nevydrží

Mojim úmyslom však bolo, aby videl a zažil – v rámci dohody s manažérkou – čo najviac. Ležal na boku, ale ja som ho zvalila na chrbát. Kľakla som si nad neho do polohy 69, no tak, aby som sa ho nedotýkala. Vošla som si rovno nad jeho tvárou prstami do vagíny a on takmer priamo pred mojou tvárou masturboval. Keď som si prsty zvnútra vytiahla a

strčila som mu ich pod nos, nadýchol sa zhlboka vône mojej pičky,

hneď nato sa mi do nich zahryzol a opatrne vzdychajúc začal striekať na svoje brucho.

Bola som pripravená zdvihnúť sa, ak by býval mieril dohora a teda hrozilo by, že mi strekne do tváre. Ohľaduplne však sklonil vtáka k telu, čiže zasiahol len moje prsia. S tým som nemala ani najmenší problém, nechala som ho poriadne si vychutnať vyvrcholenie. Dokonca som mu ho po prvých výstrekoch priľahla prsiami, aby si užil aj nejaký ten “neškodný” kontakt s mojím telom. Chalan

nazbieral odvahu, zdvihol hlavu a pobozkal ma priamo na šušku.

Neriešila som to, veď už aj tak bolo po všetkom. Zliezla som z neho a v kúpeľni som si poprsie vyutierala toaletným papierom a umyla vodou. Dala som sa dokopy a zabalená v župane vybrala som sa na 18. poschodie za Thomasom, mojím lukratívnym klientom.

Vpustil ma do izby, ktorá bola asi trikrát väčšia ako moja aj ako tá, z ktorej som práve prišla. A na rozdiel od tých dvoch, táto mala jednu stenu presklenú od podlahy až po strop. Závesy boli rozhrnuté a ja som si všimla nádherný nočný výhľad do široka-ďaleka. Svetlo v miestnosti bolo minimálne a keď Thomas zhasol aj to, zostalo matne svietiť len veľmi jemnučké ledkové podsvietenie pod stropom. Otvoril sekt, ktorý vybral z vedierka s ľadom.

Podávajúc mi pohár, povedal mi po anglicky: “Nepoznáš ma, ale napriek tomu si prišla. Vychádzam teda z toho, že mi ako-tak dôveruješ… Skús mi veriť aj v tom, že nie som typ, ktorý by ti ublížil. Napokon, poznáš moju identitu, takže by som si to ani nedovolil. Budem možno

trocha drsný, ale spoľahni sa, že odídeš v absolútnom poriadku.”

Rozprával pomaly, rozvážne a upokojujúco, jeho slová a bublinky sektu mi skutočne pomohli uvoľniť sa. Dopili sme prvý pohár, vzal mi ho z rúk a bez výstrahy si ma prudko pritiahol, rozviazal mi župan, zhodil mi ho z pliec, takže sa zosunul na zem, schmatol ma odzadu za vlasy a prudko mi zakloniac hlavu, začal ma bez zábran bozkávať. Hlboko do úst, bez akýchkoľvek ohľadov mi doslova povylizoval pusu jazykom. Druhou rukou mi popritom stiahol jemne ramienko z pleca,

odhalil môj malý prsník a tvrdo mi ho mačkal.

Bolo to celé prekvapivé, náhle a naozaj drsné. Ale napodiv, vôbec nie nepríjemné.

V každom prípade, bola som rada, že ma upozornil. Urobiac to bez toho, asi by som sa bývala zľakla. Ani takto som síce nemala reálny dôvod dôverovať mu, ale zatiaľ ma neprepadli ani najmenšie obavy.

Otočil si ma k sebe chrbtom, potlačil ma k niečomu, čo vyzeralo ako pracovný stôl a naznačil mi, aby som sa oň oprela rukami v miernom predklone. Strhol mi aj druhé ramienko, oslobodil mi spod oboch ruky a korzet mi stiahol tesne pod prsia. Natlačil sa na mňa odzadu, cítila som na zadku jeho panvové kosti.

Drsno, až trocha brutálne mi magal poprsie

Vzápätí mi jednou rukou vošiel do vlasov, neberúc ani najmenší ohľad na môj účes. Stlačil mi hlavu dolu a vytočil mi ju do strany. Chvíľu ma bozkával, potom mi druhou rukou vbehol odzadu do rozkroku. Tvrdo mi ho pošúchal cez gatky a začal mi mačkať zadok, zabárajúc prsty hlboko do neho. Nohavičky sa mi preto zarezali do rozkroku, ale nemala som čas ani možnosť uvažovať nad tým, či a nakoľko je mi to nepríjemné.

Hlavu mi stále tlačil k stolu a pritlačil sa na mňa ešte viac. Nohami mi odtlačil členky ďaleko od seba, zostala som naširoko rozkročená. Rozopol si nohavice a spolu so spodnou bielizňou si ich rýchlo stiahol k členkom.

Natlačil sa mi na zadok stoporeným údom

a voľnou rukou mi spredu vošiel do lona. Zarezané gatky mi zatlačil ešte hlbšie do štrbiny medzi pyskami.

Tlačilo to a zhrnutá látka bielizne bránila v tom, aby som ucítila jeho dotyky môjho klitorisu. Napriek tomu som cítila vzrušenie. Jeho tvrdý prístup v kombinácii s dôverou, ktorú si u mňa záhadne vybudoval pár vetami a svojím správaním, spôsobili, že sa mi celá táto situácia začala dostávať pod kožu.

Jeho prsty medzičasom cez látku vnikali až na okraj mojej vagíny

Vtom ma otočil, zovrel mi rukami boky a trúc mi prdel o okraj ťažkého rustikálneho stola, vysadil ma naň. Jednu nohu mi, držiac ju za členok, vyložil tiež na stôl, druhá mi visela dolu. Oprela som sa za chrbtom o ruky a on sa sklonil k môjmu rozkroku. Oblízal ma cez nohavičky, potom ma cez ne zľahka akoby hrýzol do pyskov ohanbia, prikrytých tenučkou látkou môjho dessous. Uvedomila som si, že

túžim po tom, aby ich odhrnul a aby som jeho jazyk ucítila na pičke.

Niečo podobné sa mi pri klientovi stávalo len veľmi výnimočne.

Postavil sa a vošiel mi medzi nohy rukou. Šúchal mi rozkrok cez nohavičky a bozkával mi prsia. Jemne mi začal hrýzť bradavky – nie však prednými zubami, ale stoličkami. Zdalo sa mi to vzrušujúco nebezpečné, jeho prsty pritom stále tlačili na moje lono. Zrazu, ani neviem ako,

obišli látku nohavičiek a vnikli do mňa. Necitlivo a hlboko

Zabolelo to, ale telom mi prebehla vlna veľmi silného vzrušenia. Mala som pocit, že chcem zrazu dve veci naraz: sexuálnu rozkoš a bolesť.

Thomas, stále sa vo mne rýpuc prstami, zvalil ma chrbtom na stôl. Zovrel mi krk, čím ma pritlačil a znehybnil. Pustil ma len na chvíľu, aby mi prisunul zadok na hranu pracovnej dosky stola. Zdvihol mi nohy do vzduchu a roztiahol mi stehná.

Postavil sa medzi ne a znovu ma zovretím hrdla pritisol k stolu

Pridŕžajúc si penis rukou a zároveň ním odhŕňajúc moje nohavičky, vošiel do mňa. Ani mi len nenapadlo riešiť v tej chvíli kondóm. Začal pomerne tvrdo prirážať a rukami mi silno zovrel plecia, aby som sa nekĺzala po stole. Narážal do mňa, zadok mi tlačil o hranu stola. Tlakom predlaktí, ktorými sa o mňa akoby oprel, mi silno mačkal kozy, stále prudko prirážajúc.

Cítila som sa bezmocne, nemala som možnosť ani čas nijako reagovať. Moje vzrušenie znovu prudko vyletelo, keď mi palcom zatlačil na klitoris. Necitlivo mi ho trel do strán, stále do mňa prenikajúc.
Za bežných okolností to nemám rada, no teraz moje vzrušenie stále rástlo, keď ho zrazu brutálne prerušil tým, že mi popri penise vsunul do pošvy dva prsty.

Zabolelo to, som dosť úzko stavaná.

Chvíľu som mala pocit, akoby mi natrhol pošvový vchod

Hneď však zo mňa prsty vytiahol, možno všimnúc si, ako som sa strhla. Pokračoval v prírazoch a zasa sa mi dlaňou oprel o krk. Sklonil sa ku mne a bozkával ma, resp. skôr hrýzol ma do pier. Pomaly mi stláčal krk, akoby skúšal, dokedy budem môcť nerušene dýchať. Táto praktika ma však extrémne vzrušuje sama osebe, preto dlho trvalo, kým som zachrčala na znamenie, že už mám vyslovene ťažkosti s nádychom.

Ešte chvíľu o niečo jemnejšie tlačil a prenikal mi jazykom do úst, potom mi hrdlo uvoľnil. Postavil sa a vyšiel zo mňa von. Čupol si, skloniac hlavu medzi moje stehná. Vnikol do mňa prstami, dvomi alebo tromi. Cítila som, ako sa mi naťahuje vchod do vagíny a ako jeho prsty vo mne rotujú a krútia sa. Perami sa mi prisal na dráždec.

Zvnútra som cítila zvláštnu a v podstate fascinujúcu kombináciu tlaku na môj bod G zakaždým, keď po ňom prstami prebehol, a bolesti z necitlivého rýpania sa vo mne prstami. Z klitorisu, ktorému sa venoval, vďakabohu, prekvapivo citlivo, sa rozlievala nefalšovaná rozkoš. Vedela som, že keby len o máličko

zjemnil prieniky jeho prstov, dosiahla by som orgazmus.

On však akoby tomu zámernou drsnosťou cielene bránil.

Vzrušujúce dráždenie klitorisu stupňoval rovnomerne s krúžením prstami. Darilo sa mu udržiavať rovnováhu medzi rozkošou a bolesťou. Nedal mi ani najmenšiu možnosť zasiahnuť do deja, mohla som len držať a čakať, čo so mnou v ďalšom kroku urobí. Stratila som pojem o čase.

Po nejakej dobe mi šťavami a slinami premočené gatky vyzliekol. Znovu do mňa vnikol a hneď vzápätí si akoby omotal moje nohy okolo pása, sklonil sa ku mne, vyložil si moje ruky na plecia a sám mi, nadvihujúc mi chrbát kúsoček nad stôl, vsunul ruky pod pás. Povedal mi, aby som sa ho pevne držala a zdvihol ma zo stola. Očividne to nerobil prvý raz, podarilo sa nám zostať spojení, pričom ma celú zdvihol do vzduchu.


Finále tohto príbehu si od 29. januára 2018 budeš môcť prečítať v tomto článku.

Tagged , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *