poviedky

Nie celkom pochopená rozkoš počas spánku

Medzi moje erotické predstavy a túžby vždy patril aj orgazmus v spánku. A som si istá, že som ich v pubertálnom veku zopár dosiahla. Vtedy to však bolo jednoduché a išlo to hocikomu.

Raz v noci ma z hlbokého spánku prebralo šmátranie na mojej šuške. Spal u mňa vtedy môj príležitostný milenec, taký menší erotoman. Každá príležitosť na nejakú sexuálnu aktivitu mu bola dobrá. Bolo to síce zábavné – ale nie ak to bolo až zbytočne často. Vídali sme sa tak dva, trikrát do mesiaca.

Spala som naozaj tuho, keď začal dobiedzať

Takže mi chvíľu trvalo, kým som pochopila, čo sa vlastne deje. A celé, až do úplného konca, som to vnímala akoby v polosne. V každom prípade, keďže tu o tom vôbec píšem, nepochybne to bol napokon zážitok zaujímavý a inšpiratívny.

Keď ma začínal stimulovať, ležala som na boku, chrbtom k nemu. Stiahol mi nohavičky, pričom som sa ešte takmer ani nepohla. Trochu mi lubrikantom potrel pičku a

zľahka mi dráždil klitoris a pošvový vchod.

Dovnútra zatiaľ nevnikal. Posunul mi hornú skrčenú nohu tak, aby mal lepší prístup. Vtom som pocítila jemnučké chvenie. Nevedela som, čo je to za pomôcku – vlastne najprv som nevedela ani to, či je to vôbec pomôcka. Ale v tom polospánku mi to bolo úplne jedno.

Začalo to byť naozaj príjemné, nechcelo sa mi zobudiť sa a veľmi sa mi nechcelo ani len zmeniť polohu. No dostávala som pocit, že by som sa chcela urobiť. Vibrácie

prechádzali od klitorisu cez okraj vagíny až po anál.

Dodatočne som si uvedomila, že ma veľmi vzrušovalo práve to dráždenie zadku. Bolo to spôsobené tým, že som to v tej chvíli, v tom stave iba čiastočného bdenia, vôbec neriešila fakt, že análny sex som vtedy ešte nepreferovala. Len som si užívala príjemné pocity bez akýchkoľvek, čo i len najmenších zábran.

Môj milenec ma dráždil pomaličky a zrejme dosť trpezlivo. I keď, vlastne, ktovie… Čas som vnímala veľmi zvláštne. Mám dojem, že chvíľami som vyslovene zaspala, ale napätie akoby sa vo mne hromadilo aj v spánku. K vyvrcholeniu som sa blížila stále a snáď by som ho bývala dosiahla aj bez toho, aby som bdela. Naozaj neviem. Každopádne, dosiahla som vrchol a pripomenulo mi to pocit, aký som párkrát zažila, keď mi v puberte vrcholilo

hormonálne bujnenie a ja som dosahovala orgazmus v spánku

kombináciou eroticky ladeného sna (i keď to nebolo vždy podmienkou) a podvedomého trenia rozkroku o perinu natlačenú medzi stehnami.

Môj vrchol ani poriadne neodoznel, keď prestali vibrácie a niečo menšie a oblé do mňa vniklo. Vzápätí si ma môj partner mierne pootočil a v polohe “na lyžičky” do mňa zozadu tiež vošiel. Znova sa objavili vibrácie, teraz už hlboko vo mne. Vtedy som – ešte stále v polospánku, umocnenom mojím odbavením, lebo v tomto som tak trochu chlap – pochopila, že sa so mnou celú dobu hral s vibračným vajíčkom na ovládanie.

Pri tomto milovaní už som nezaspávala. Jednak by to nebolo možné pri partnerových pohyboch a i keď relatívne miernych, ale predsa len prírazoch na môj zadok a chrbát. A jednak ma trocha nečakane (takto krátko po vyvrcholení) dosť prekvapivo stimulovala

kombinácia vnikania jeho penisu do mňa a vibrácií hlboko v pošve,

až na krčku maternice. Odbaviť sa druhý raz som už ale nestihla.

Ráno sa mi môj milenec priznal, že

zaspal bezprostredne po sexe s penisom vo mne.

A ja som zasa bez váhania zaspala napriek vedomiu, že budem mať ejakulát po celom podbrušku, na stehnách a aj na posteľnej plachte. Bolo mi to v tej chvíli naozaj úplne, ale úplne jedno.

Tagged , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *