Informácie

Online spolupráca v oblasti erotiky

Online spolupráca s portálom či iným projektom z oblasti erotiky je to, čo ako editor tohto webu ponúkam. Na celom webe Radodajka.sk je možné umiestniť reklamný banner, ktorý je možné pridať aj do pdf-verzie eKnihy Radodajka.

V tejto chvíli už nie do jej prvého vydania v Martinuse, pretože to už je online. I keď zrejme sa časom bude aktualizovať. Možné to však je v pdf-verzii ponúkanej aj na tejto stránke. Tá sa totiž permanentne aktualizuje, ako je možné čítať v texte s ponukou eKnihy na hore uvedenej linke resp. v odkaze v hlavnom menu.

Online spolupráca môže byť založená

najmä na tom, že v ktoromkoľvek texte na tejto webstránke môže byť skrytý textový odkaz ako maximálne nenápadná a absolútne nenásilná forma reklamy. Samozrejme, veľmi zaujímavej aj v zmysle optimalizácie pre vyhľadávače.

Web bol spustený v novembri 2017. Ako vidno v poviedkach samotných, v princípe boli zverejňované týždeň čo týždeň počnúc 6-tym novembrom 2017. Aktuálne je

zverejňovanie poviedok online pribrzdené

kvôli vydaniu eKnihy, kde sú úplne všetky. Pribúdať ešte postupne budú poviedky s odseknutým záverom. Ich hodnota v zmysle webového marketingu je a bude plnohodnotná, príbehy bez konca majú však motivovať čitateľov práve ku kúpe zmienenej eKnihy. Preto

formulácia “online spolupráca” aj v súvislosti s eKnihou.

Všetky detaily takejto spolupráce riešim na individuálnej báze, diskusiou a teda bez akéhokoľvek vopred stanoveného cenníka či pravidiel. V prípade záujmu kontaktuj ma na ja@AndyMoravek.sk, na 0915 122 222 alebo cez formulár na mojej súkromnej stránke.

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Okrem toho sa však považujem aj za blogera a tak trocha za spisovateľa. Píšem od strednej školy. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Ergo som človekom, ktorý vie nielen o čom píše, ale hlavne ako to napísať tak, aby si to ty ako čitateľ na internete vôbec našiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *