poviedky

Odpoludňajší “šlofík” a jeho ukončenie

Po dobrom obede sme sa s priateľom natiahli na posteľ, že si trocha zdriemneme. On ležal na chrbte v tričku a v teplákoch bez trenírok, ako to doma nosieval. Ja som sa vyzliekla do tielka a nohavičiek. Ľahla som si mu na hruď, chcela som sa k nemu ešte trocha túliť.

Priateľ zaspal, ale mne sa zrazu nijako zvlášť nechcelo. Odkotúľala som sa vedľa neho (čo ho síce prebralo, no zostal ležať a zasa rýchlo zaspal) a chopila som sa smartfóna. Keď som preliezla facebook krížom-krážom, začala som si prezerať rubriku o vzťahoch a sexe na jednom z mojich obľúbených ženských webov. Po prečítaní zopár článkov, vediac, že môjmu drahému stačí 10 či 15 minút spánku a je úplne fit, rozhodla som sa zobudiť ho spôsobom, o ktorom som vedela, že ho miluje a že mi zaň nikdy, naozaj nikdy nevynadá ani sa nebude hnevať.

Stiahla som si opatrne gatky a ľahla som si na neho

Bradu som si položila na jeho prsia a keď som sa oprela o lakte, akurát som mu prstami dočiahla na hruď. Začala som mu pomerne ostro škrabkať cez tričko bradavky. To je totiž u neho absolútne spoľahlivým spúšťačom chtíču. Zobudil sa v podstate hneď, ako som si na neho ľahla, teraz sa však už aj skutočne prebral – odhalila som podľa úsmevu. Neotvoril však oči, len ma troška podvihol a upravil si vtáka, tvrdnúceho pod mojím bruchom.

“Nespi, láska, chcem šukať! Strč toho tvrdého vtáka do mňa…,”

mrčala som lascívne. Usmial sa teraz už úplne naširoko.

“Ale čo, niekto má hriešnu náladu! Ty sučka, tak vieš, čo? Zober si najprv môj kokot do papuľky. Až mi ho poriadne pocmúľaš,

môžeš si na mňa sadnúť a vraziť si ho do tej tvojej vlhkej pičky!

Ty moja malá štetka…,“ zložil mi ešte na záver pikantný kompliment a ja som sa zosunula nižšie.

Stiahla som mu tepláky, on si vyzliekol tričko. Zatiaľ ešte stále takmer vôbec neotvoril oči. Vzala som ho do pusy, bol už z môjho dráždenia jeho bradaviek takmer úplne tvrdý. Kľakla som si tak, že som dovrchu

vystrčila holý zadok a začala som na ňom ústami divoko jazdiť.

“Heeej, ale pozeraj sa mi láskavo do očí, keď ťa fajčím!” stihla som mu ešte povedať pomedzi cucanie jeho vtáka. Otvoril oči, aby okamžite zbadal moju holú ritku.

“Ty nadržanec, ty už si takto pripravená?!“ zvolal prekvapene. Nechal ma ešte chvíľu robiť mu to ústami, a potom mi kázal sadnúť si naňho. Bola som síce nadržaná, ale ešte nie vlhká. Použila som teda lubrikant zo zásuvky pri posteli. Chcela som ho odložiť naspäť, ale priateľ mi kázal nechať ho po ruke. Sadla som si na neho, vkĺzol do mňa úplne hladúčko. Lubrikant pekne voňal a ja som sa po ňom kĺzala hore dolu. Chytil ma pevne za zadok.

“Vieš, čo urobíme, zlato? Ty si nado mňa teraz pekne čupneš, aby si ma mohla poriadne rozdráždiť.

Naštartuješ vo mne zviera a ja ťa potom úplne strašne vyjebem

odzadu. Súhlasíš?”

Jasné, že som súhlasila. Tak ako som bola, čupla som si a hýbala som sa tak, aby mal vo mne iba žaluď. Viem, že ho to dráždi a provokuje. Na palce a ukazováky oboch rúk som si naniesla po kvapke lubrikačného gélu a začala som mu žmoliť obe bradavky. Presne toto na neho platilo. Zavrčal a snažil sa zdvíhať boky, aby vnikal do mňa hlbšie. Silno som mu stlačila bradavky, až ho to zabolelo.

“Ty malá kurva, veď počkaj, čo ti urobím!“ smial sa mi do tváre

Vyplazila som na neho drzo jazyk.

“Vyskakuj si na svoju 16-ročnú milenku, nie na mňa!” provokovala som ho. Rozosmial sa.

“Moja milenka má náhodou 19, ak chceš vedieť. Ale ju tak netrestám, ako teraz vytrestám teba!” kontroval mi spontánne a vyšmikol sa spod mňa. Pridržal ma v kľaku, keď som si chcela ľahnúť, a zdvíhajúc mi za boky zadok, nastavil si ma “na psíčka”. Postavil sa nado mňa a tlačiac mi rukou na plecia, prikázal:

“Ľahni si prsiami na posteľ a obe ruky na zadok!”

Urobila som, čo mi kázal a poriadne som sa rukami roztvorila

Vošiel do mňa akoby zhora – nekľakol si za mňa, ale zostal vlastne čupieť nado mnou. Vkĺzol do mňa pár krát pomaly, no vzápätí začal tak tvrdo prirážať, že som sa musela rukami oprieť o stenu predo mnou, aby som mu mohla odolávať a udržať sa v kľaku. Priam až zúrivo narážal bokmi na môj zadok, plieskalo to na celý byt.

Mala som pocit, že mi svojho vtáka zarazí až do čriev

Bola to bomba, nádherne brutálne a živočíšne. Vnikal do mňa v uhle, ktorý mi spôsoboval tlak na bod G a ak by takto býval pokračoval ešte takých päť minút, asi by som sa bývala urobila.

Môj nábeh na orgazmus jemne oddialili jeho nechty na mojom chrbte: najprv sa mi prstami len zaboril do pliec, potom, ostro ma pritom škriabúc, zbehol až k zadku. Bolo mi jasné, že budem mať cez celý chrbát červené škrabance. Bolo mi to úplne jedno, prirodzene (v tých časoch som mala pauzu od poskytovania mojich služieb), a bolo to úžasné.

Po chvíli si za mňa kľakol, zrejme ho už boleli stehná, bola to náročná poloha.Zdrapil ma za boky a tvrdo si ma prirážal k sebe.

Plieskal ma po zadku bez akýchkoľvek okolkov a bez citu,

až to naozaj štípalo, a nadával mi do “nadržaných súk”, čo ma pobavilo, lebo bol zjavne citeľne nadržanejší než ja.

Zrazu sa naklonil a schmatol ma za vlasy. Zatočil mi ich do provizórneho chvosta a drsne ma zaň potiahol, čím ma donútil zdvihnúť sa. Kľačala som už len na kolenách, on mi viac rozkročil nohy a tlakom na chrbát ma donútil prehnúť sa v páse.

Šukal ma ako nejakú silikónovú bábiku bez citov

Navyše mi zdrapil jednou rukou prsia a silno mi ich mačkal. Cítila som sa naozaj ako platená kurva, ktorou som ale konkrétne pre neho nikdy nebola – a bolo to neskutočné.

Z môjho priateľa išiel až trocha strach, taký bol v tej chvílli drsný. Po pár minútach zo mňa vyšiel a potlačil ma k posteli. Ľahla som si na brucho, stehná som naširoko rozkročila. Čakala som, že do mňa vnikne v tejto polohe. Kľakol si síce medzi moje stehná, no nevošiel do mňa – namiesto toho vybral niečo zo zásuvky s pomôckami. Vzápätí som ho videla brať do druhej ruky gél, čo sa stále váľal po posteli. No a hneď nato do mňa vniklo niečo tvrdé a začalo to vibrovať. Bolo to dildo, ktoré som od neho dostala.

Nejaký čas ho do mňa vrážal dosť tvrdo a čo najhlbšie. Zdvíhala som zadok z postele, naproti jeho ruke a

moje pocity balansobali na hranici rozkoše a bolesti.

Veľmi sa mi to páčilo. Potom si ku mne ľahol a vsunul mi pred tvár svoju ruku. Pohyb vibrátora vo mne sa spomalil a začal mi cielene dráždiť moje najcitlivejšie miesto na hornej strane pošvy, môj bod G. Pochopila som, načo mi dal k hlave ruku: zahryzla som sa mu do predlaktia – môj partner predsa vie, čo mám rada.

Vďaka jeho úplne presným a správnym ťahom a tlaku som sa citeľne začala blížiť k orgazmu.

“Poď, urob sa, ty moja malá, súkromná kurvička!

Pohryz ma, ty štetka, neboj sa toho!” provokoval a hecoval ma. Nenechala som sa prosiť: zaryla som prsty oboch rúk do plachty, až som ju celú skrčila. Čeľusťou som stlačila priateľovo predlaktie a so zaručaním do neho som sa krásne odbavila.

Tagged , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *