Web

Zháňaš M-E-G-A dar?! Vianočný, narodeninový, valentínsky…? Už ho máš

Pri googlení niečoho ako “mega vianočný dar 2020” nie je možné neskončiť tu. Aj ty si tu absolútne správne. Mám úplne skvelý tip, ktorý navyše pôsobí podstatne drahšie, než ako sa dá tu a to priamo od autora kúpiť. (Aktualizované 15.11.2020)

Popravde, chcela som pôvodne v nadpise použiť výraz “darček”. Ale to by bola chujovina. 🙂 Ide o parádny dar, ktorý urobí dojem snáď skutočne na každého. Pritom je to dar na úrovni, pretože… Prosto a stručne:

Mega vianočný dar 2020 je kniha. Moja kniha “Radodajka”

Tlačená kniha ako dar všeobecne urobí dojem. Táto zvlášť, pretože je hrubá a teda už zabalená pôsobí honosne. Po rozbalení príjemne a zaujímavo šokuje svojím titulným obrázkom. Mega vianočný dar 2020 je “pokrytý” peknými ženskými (rozumej “mojimi”) nohami – pre mužov lahoda na oko, pre ženy zvedavosť.

Mega vianočný dar 2020 vo forme knihy “Radodajka”

môžeš kúpiť drahšie, ale formálnejšie na Martinuse alebo napr. na Panta Rhei (aktuálne sa kníhkupectvá tak troška predbiehajú, ktoré ponúkne vyššiu zľavu). A výhodnejšie, dokonca aj s prípadným podpisom mňa, Radodajky Diany ako jej autora priamo tu.

Ak si z Bratislavy, poštovné neplatíš

Knihu si jednoducho v dohodnutom termíne vyzdvihneš v Petržalke u môjho editora Andyho Morávka.


Skráteným linkom priamo do tohto textu – pre prípad akejkoľvek potreby – je bit.ly/mega-dar.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. A tiež autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku pre portál profesionalky.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *