Web

Zháňaš M-E-G-A vianočný darček?! Skončil/a si. Máš ho

Pri googlení niečoho ako “mega vianočný dar 2019” nie je možné neskončiť tu. Aj ty si tu absolútne správne. Mám úplne skvelý tip, ktorý navyše pôsobí podstatne drahšie, než ako sa dá kúpiť.

Popravde, výraz “darček” v titule je chujovina. Ide o parádny dar, ktorý urobí dojem snáď skutočne na každého. Pritom je to dar na úrovni, pretože… Prosto a stručne:

Mega vianočný dar 2019 je kniha. Kniha Radodajka

Kniha ako dar všeobecne urobí dojem. Táto zvlášť, pretože je hrubá a teda už zabalená pôsobí honosne. Po rozbalení príjemne a zaujímavo šokuje svojím titulným obrázkom. Mega vianočný dar 2019 je “pokrytý” peknými ženskými nohami – pre mužov lahoda na oko, pre ženy zvedavosť.

Mega vianočný dar 2019 vo forme knihy Radodajka

môžeš kúpiť drahšie, ale formálnejšie na Martinuse alebo napr. na Panta Rhei (aktuálne sa kníhkupectvá tak troška predbiehajú, ktoré ponúkne vyššiu zľavu). A výhodnejšie, dokonca aj s prípadným podpisom Radodajky Diany ako jej autora priamo na tejto stránke. Ak si z Košíc (alebo z okolia a chodievaš sem), poštovné neplatíš. Knihu si jednoducho v dohodnutom termíne vyzdvihneš v centre mesta.

Zamestnanci košického T-Systems Slovakia a ich známi

môžu získať Radodajku v tlačenej verzii ešte výhodnejšie než zvyšok Slovenska – teda okrem mojej rodiny, samozrejme. A síce za cenu € 14 a bez poštovných nákladov – namiesto € 14.99 a s poštovným navyše. S donáškou až do firmy… (Jasné, že mega výhodne viem mojim kolegom ponúknuť aj e-verziu, ak je záujem. Na báze individuálnej dohody.) Stačí ozvať sa mi na moje súkromné kontakty.

A mám navyše aj “náborovú” ponuku pre zamestnancov “téčka”

Daj dokopy desiatich (10) kolegov či kolegyne, ktorí si kúpia Radodajku za zmienených zvýhodnených € 14 akoby cez teba, na tvoj nenápadný nátlak a manipuláciu – a ty získaš tvoj jedenásty exemplár úplne zadarmo! Pričom možno stačí urobiť to, že linku na ponuku tlačenej knihy alebo jednoducho tip, nech pozrú “Radodajka.sk” im pošleš cez jabber, cez fb alebo im ho odporučíš na tímbildingu. A ani najmenej ma nebude zaujímať, koľké z tých desiatich exemplárov sú v skutočnosti pre tvojich manželov, milenky, príbuzných či kamarátov… 🙂

Andy Sebastian Morávek je médiami titulovaný za "guru erotického priemyslu" na Slovensku. V súčasnosti okrem toho excelentný copywriter a tiež editor projektu Radodajka.sk, zbierky pornopoviedok od anonymnej autorky, vydávajúcej svoje diela v exkluzívnej spolupráci s ním.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *