Web

Zháňaš M-E-G-A dar?! Vianočný, narodeninový, valentínsky…? Už ho máš

Pri googlení niečoho ako “mega valentínsky dar 2021” nie je možné neskončiť tu. Aj ty si tu absolútne správne. Mám úplne skvelý tip, ktorý navyše pôsobí podstatne drahšie, než ako sa dá tu a to priamo od autora kúpiť. (Aktualizované 27.12.2021)

Popravde, chcela som pôvodne v nadpise použiť výraz “darček”. Ale to by bola chujovina. 🙂 Ide o parádny dar, ktorý urobí dojem snáď skutočne na každého. Pritom je to dar na úrovni, pretože… Prosto a stručne:

Mega valentínsky dar 2021 je kniha. Moja kniha “Radodajka”

Tlačená kniha ako dar všeobecne urobí dojem. Táto zvlášť, pretože je hrubá a ťažká. Tým pádom už zabalená ako zatiaľ ešte tajomný, neznámy dar pôsobí honosne. Po rozbalení príjemne a zaujímavo šokuje svojím titulným obrázkom. Mega vianočný dar 2020 je “pokrytý” peknými ženskými (rozumej “mojimi”) nohami – pre mužov lahoda na oko, pre ženy zvedavosť.

Mega valentínsky dar 2021 vo forme knihy “Radodajka”

môžeš kúpiť drahšie, ale formálnejšie na Martinuse alebo napr. na Panta Rhei (z času na čas sa kníhkupectvá tak troška predbiehajú, ktoré ponúkne vyššiu zľavu). A absolútne najvýhodnejšie – za okrúhlych € 10 – dokonca na želanie aj s prípadným podpisom mňa, Radodajky Diany ako jej autora alebo s podpisom môjho editora (ktorý ti ju v rámci hlavného mesta môže dokonca osobne odovzdať) priamo na tomto webe.

Ak si z Bratislavy, poštovné neplatíš

Knihu si jednoducho v dohodnutom termíne vyzdvihneš v Petržalke. V prípade posielania poštou je moja cena € 12.99 vrátane doporučeného poštovného. Tu nájdeš úplne všetky detaily o objednávke tlačenej knihy “Radodajka”.


Skráteným linkom priamo do tohto textu – pre prípad akejkoľvek potreby – je bit.ly/mega-dar.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. A tiež autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku pre portál profesionalky.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *