Zháňaš M-E-G-A dar?! Vianočný, narodeninový, valentínsky…? Už ho máš

Pri googlení niečoho ako “mega darček 2021” nie je možné neskončiť tu. Preto aj ty si tu absolútne správne. Mám úplne skvelý tip, ktorý navyše pôsobí podstatne drahšie, než ako je možné priamo od autora a priamo tu ho kúpiť.

Popravde, chcela som už v nadpise použiť výraz “darček”. Ale nebolo resp. nie je to úplne presné. Ide totiž o parádny dar, ktorý urobí dojem skutočne na každého. Pritom je to dar na úrovni, pretože… Prosto a stručne:

Mega darček 2021 je kniha. Moja kniha “Radodajka”

Tlačená kniha ako dar všeobecne urobí dojem. Táto zvlášť, pretože je hrubá a ťažká. Tým pádom už zabalená ako zatiaľ ešte tajomný, neznámy dar pôsobí honosne. Po rozbalení príjemne a zaujímavo šokuje svojím titulným obrázkom. Mega darček 2021 je “pokrytý” peknými ženskými (rozumej mojimi) nohami – pre mužov lahoda na oko, pre ženy zvedavosť.

Mega darček 2021 vo forme knihy “Radodajka”

môžeš kúpiť drahšie, ale formálnejšie na Martinuse alebo napr. na Panta Rhei (z času na čas sa kníhkupectvá tak troška predbiehajú, ktoré ponúkne vyššiu zľavu). A absolútne najvýhodnejšie – za okrúhlych € 10 – dokonca na želanie aj s prípadným podpisom mňa, Radodajky Diany ako jej autora alebo s podpisom môjho editora (ktorý ti ju v rámci hlavného mesta môže dokonca osobne odovzdať) priamo na tomto webe.

Ak si z Bratislavy, poštovné neplatíš

Knihu si jednoducho v dohodnutom termíne vyzdvihneš v Petržalke. V prípade posielania poštou je moja cena € 12.99 vrátane doporučeného poštovného. Tu nájdeš úplne všetky detaily o objednávke tlačenej knihy “Radodajka”.