poviedky

Ozdoba pokrového turnaja, záver

Začiatok tohto príbehu pre prípad, že si nejakým spôsobom natrafil/a hneď na tento záver, je na tomto linku. A ak hľadáš jeho druhú čiže prostrednú časť, tá je je zasa v tomto texte.

Zostávajúc penisom stále vo mne, preniesol ma popri stole k francúzskemu oknu. Oprel ma oň celým chrbtom a pritlačil sa na mňa. Zvrieskla som. Odohrávalo sa to síce na prelome jari a leta, dni boli krásne slnečné a vyslovene horúce – ale noci boli ešte veľmi studené a sklo okna bolo priam ľadové. Aspoň v prípade takto nečakaného dotyku na chlad tak citlivou časťou tela, akou je chrbát.

Pretože korzet mi z neho zakrýval už len minimálnu časť

Celé telo sa mi stiahlo od zimy, no Thomas neustúpil. Ďalej ma tlačil na sklo a pridŕžajúc si ma pod zadkom, hýbal sa vo mne. O nejakom veľkom prenikaní sa hovoriť nedalo. On nebol práve Herkulesom a ja takisto nemám iba 40kg napriek vyslovene štíhlej postave. Nedokázal teda so mnou hýbať ako s nejakou handrovou bábikou.

Príliš neskoro mi zaplo, že som mu mohla výrazne pomôcť vlastnými pohybmi. A možno by som to aj bývala urobila, nebyť paralyzovaná ľadovým sklom, ktoré sa len pomaličky ohrievalo od môjho chrbta. Avšak nepravidelné Thomasove pohyby spôsobovali, že som sa okna dotkla vždy ďalšou a ďalšou časťou tela, ktorá ešte nebola aklimatizovaná a teda vždy nanovo ma striasol chlad.

Sex ako taký som si v tejto fáze neužívala vôbec,

zaujímavou bola len poloha, poznaná doteraz iba z porna. Logicky, dlho sa táto poloha vydržať nedala – zvlášť, keď takmer všetka námaha na jej udržanie zostávala na chlapovi. Napokon ma teda zložil na zem a otočil si ma chrbtom.

Chytil mi obe zápästia a oprel ma dlaňami o sklo. Rozkročila som nohy a odstúpila som na dobrého pol metra od prahu v domnení, že to chce práve takto kvázi štandardne. Stojac na mojich “štekloch”, mala som zadok pomerne vysoko. Thomas bola ale tiež dosť vysoký a na chlapa mal aj dlhé nohy, čo sa ukázalo už pri sexe na stole. Bez problému

a úplne pohodlne do mňa teda v tejto polohe vnikol

tak, že mi oboma rukami na chvíľu oddialil polovice zadku od seba. Rýchlo sa rozbehol a prirážal, zatiaľ čo ja som sa odtláčala od skla, opierajúc si oň dlane na úrovni poprsia.

Keď bol najlepšie rozbehnutý, chytil mi znovu zápästia – každou rukou jedno – a prudko mi presunul dlane vyššie, vysoko nad hlavu. Pridržiavajúc mi ich tam, pritlačil sa na mňa odzadu, čím takmer celé moje telo pre zmenu prednou stranou doslova nalepil na studené sklo. Stihla som akurát odvrátiť tvár: po druhý krát túto noc som zvýskla.

Chlad opäť prenikol do celého môjho tela. Moje bradavky, pôvodne rozcapené na okne, stvrdli na kameň a až bolestivo sa odtláčali od zdroja chladu. Striasla som sa, no môj klient na to nereagoval a opakovanými prírazmi ma znovu a znovu tlačil na okno. Po chvíli mi pustil ruky, no nedovolil mi odtiahnuť trup od skla. Zdrapil ma za vlasy a zaklonil mi hlavu, aby ma mohol bozkávať.

“Vyplaz jazyk!” prikázal mi a začal mi ho cucať a jemne hrýzť

Držala som ho vyplazený, bolo to zvláštne. Stále som však primárne cítila zimu z okna. Druhú ruku vsunul medzi sklo a moje brucho a posúval ju dolu smerom k lonu. Moje drobné prsia sústavne tlačil na okno, preto som bradavky mala naďalej stvrdnuté zimou. Vnikol mi prstom do štrbiny medzi pyskami ohanbia a nahmatal môj klitoris. Tvrdo naň tlačil a šúchal ho zhora dolu. Potom ma odtiahol od skla a stále ma šukajúc a dráždiac prstom, zovrel mi silno prstami druhej ruky jednu z bradaviek. Bolelo to, no opäť som pocítila tú zvláštnu túžbu po tejto bolesti, ktorá sa zlievala s rozkošou, prameniacou v mojom podbrušku. A to zvnútra aj zvonku.

Z prsníka prešla Thomasova ruka na môj krk. Zovrel mi ho spredu a stisol. Nakladal ma odzadu, jeho bedrové kosti plieskali o môj zadok. Zahryzol sa mi do ušného laloka.

Cítila som toľko podnetov, až som nevedela, ktorý mám skôr vnímať. Chvíľami som mala až pocit, akoby ma spracúvalo viac mužov naraz. Hrnula sa mi krv do hlavy a podlamovali sa mi nohy. Chcela som si sadnúť alebo ľahnúť, keď tu zrazu som jediným gestom prudko vytriezvela.

Thomas pustil môj krk, vytiahol ruku z môjho rozkroku, odtiahol sa odo mňa trupom a stále do mňa vnikajúc, natočil jednou rukou moju tvár dopredu ku sklu

a druhou rukou mi odzadu strelil stredne silné zaucho.

Nebolo to však nepríjemné a ani som sa nezľakla. Bol to zvláštnym spôsobom prekvapivý šok, líce ma štípalo a tento fyzický útok, o ktorom som vedela, že nie je prejavom agresivity, ma vzrušoval.

Zrazu som chcela byť pokorená a ponížená

Aby som to dala najavo, zašepkala som: “Áno…”

Buď ma pochopil alebo si jednoducho ďalej robil, na čo mal chuť: prsty jeho ľavej ruky sa mi zadrapili do boku a pravou rukou mi znova strelil. Snáď aj trocha silnejšie než predtým. A hneď vzápätí znovu. Zahnala som sa po jeho prstoch zubami ako mačka, vydala som aj nejaký taký zvuk.

Prudko mi zdrapil krk a zaklonil mi hlavu

“Ak ma pohryzieš, urobím to isté, ale dvakrát tak silno!” pohrozil a vsunul mi prsty do úst.

Samozrejme, že som ho po chvíli pohrýzla. Vytrhol mi ruku z pusy, vyšiel zo mňa, čupol si a dosť surovo ma pohrýzol do zadku. Tretíkrát som skríkla a chcela som sa mu vytrhnúť. Otočila som sa, ale on ma rýchlo presunul k stolu z opačnej strany ako predtým. Zvalil ma naň hruďou, chodidlom mi

rozkopol nohy naširoko od seba a tvrdo do mňa odzadu vošiel.

Narazila som bedrami na okraj pracovnej dosky stola. Oprel sa mi celou váhou oboma rukami o chrbát, aby som sa nemohla zdvihnúť zo stola. Prirážal a škrabal mi chrbát. Zvalil sa na mňa, jednou rukou sa mi zhora oprel o krk – zboku, keďže som jedným lícom ležala na stole. Prsty druhej ruky znovu nahmatali môj dráždec. Kmital po ňom a tejto stimulácii v kombinácii s prienikmi jeho falusu do môjho vnútra sa nedalo brániť.

Pocítila som blížiace sa vyvrcholenie. Pokračoval, kým som sa neodbavila. Tesne pred vrcholom mi hrdlo oblapil odspodu, čiže prakticky spredu. Prekvapivo citlivo, no dôrazne ma priškrtil – tak, aby som precítila môj orgazmus omnoho silnejšie než bežne.

Polomŕtva som sa roztiahla na stole, nohy mi doslova vypovedali službu. Odkväcla som a mala som chuť zosunúť sa

na zem, schúliť sa do klbka a len si vychutnať orgazmus.

Thomas ma za plecia zdvihol zo stola, podobral ma jednou rukou pod plecami a druhou pod kolenami, a odniesol ma k posteli. Myslela som si, že ma zloží do nej, ale on ma položil k posteli na zem. Uložil ma súbežne s jej bočnou čalúnenou stranou. Potom mi chytil nohy za členky a ťahal mi ich dohora. Najprv som nerozumela, o čo mu ide, až postupne som pochopila.

Uložil si ma do polohy, pri ktorej plecami som ležala na zemi tesne pri posteli a spodnú časť chrbta spolu so zadkom som mala opretú o bok postele. Kolená som spustila dolu smerom k hlave a tým pádom celá moja prdel a rozkrok vytŕčali dohora. Thomasovi stačilo sadnúť si na kraj postele rozkročmo tak, aby ma mal medzi stehnami. Sklonením penisu smerom dolu mohol do mňa vojsť možno nie úplne pohodlne, ale bez väčších problémov. Bola to ďalšia poloha, ktorú som videla v porne, no zatiaľ nikto sa nepokúsil realizovať ju so mnou naživo.

V priebehu celých týchto príprav nebolo, prirodzene, technicky možné udržať erekciu. Thomas mi po prvý raz

strčil svojho vtáka do úst: kľakol si rozkročmo nad moju hruď

a nadvihol mi hlavu. Postavil sa mu hneď, ako som ho začala cmúľať ako lízatko – a to pomerne doslova, pretože zbožňujem chuť mojej pičky na prstoch alebo na penise. Stoporený úd mi môj dnešný zákazník spomedzi pier vytiahol a poplieskal mi ním po tvári: po perách a po lícach.

Ako poslušná a spolupracujúca kurva som otvárala doširoka ústa a vyplazovala jazyk. Presne podľa predpokladu mi poplieskal aj po ňom, chlapi to jednoducho milujú. Thomas mi

svoj kokot vzápätí strčil späť do úst a pleskol mi

pre zmenu dlaňou po líci. Nato mi zo strán oboma rukami pevne uchopil hlavu a myksľoval mi ňou hore-dolu, čím moje ústa kĺzali po jeho penise ako pri súloži. Trocha ma tým dusil, no držala som.

Našťastie, nabažil sa toho pomerne rýchlo, vstal a posadil sa na posteľ tak, aby mi mohol vtáka zasunúť do vagíny. Pridŕžal si ho prstami, nakoľko v tejto polohe stačilo málo a vták z pošvy doslova vystrelil dohora – teda pokým bol naozaj pevne stoporený.

A to ten jeho po vyšukaní mojej pusy bol

Jeho pohyby vo mne v takejto pozícii veľmi silno tlačili na prednú stenu mojej vagíny a to mu zjavne robilo zvlášť dobre.

Po chvíli som na ňom videla, že finále sa pomaly blíži. Ešte na chvíľu sa naklonil a magal mi prsia, potom už len zadrapil prsty do mojich pančuškami potiahnutých stehien a prirážal.

“Otvor poriadne ústa!” zavelil zrazu a po pár nasledujúcich pohyboch vo mne penis zo mňa vytiahol, zdvihol sa z postele, rozkročil sa nado mnou a nasmeroval ho dolu k mojej tvári. Iba ho držal pevne stlačeného a čakal.

Vták mu v ruke chvíľu pulzoval a potom začal v rytmických intervaloch vypľúvať

teplé chuchvalce semena na moju tvár, viac-menej do úst,

no nielen do nich. Prskalo mi to aj na krk, na nos, na líca a do vlasov. Hrdlo som dôkladne zatvorila, takže mi, našťastie, nezabehlo. V tejto polohe by to zrejme totiž bývalo malou katastrofou.

Dôkladne sa vyprázdnil, vymačkal na mňa všetky zvyšky,

sadol si na posteľ a prevalil sa na ňu.

Do piatich minút sme sa rozlúčili s dohodou, že zostaneme v kontakte a že sa príležitostne môžeme znovu stretnúť. Vyplatil ma a ja som si mohla ísť na pár hodín zdriemnuť, kým ma v dohodnutom čase vyzdvihne môj odvoz do Bratislavy.

Tagged , , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *