poviedky

Sex plný tajomstiev: hra alebo znásilnenie? Diel druhý

Začiatok tejto poviedky si môžeš prečítať v tomto článku.


Čo ma však chtiac-nechtiac

sexuálne podpichlo, bolo, keď mi prsty zľahka prešli po klitorise.

Metanie nepomáhalo a napriek kývaniu mojich bokov zo strany na stranu sa prstom stále darilo trieť mi dráždec. Potom na chvíľu sa ma prestali dotýkať, začula som žblnknutie a hneď nato sa jedna ruka vrátila na klitoris a prsty druhej – odhadujem, že dva – nahmatali vchod do mňa a vnikli na jeho okraj. Boli klzké, takže ten mokrý zvuk znamenal nanesenie lubrikantu. Ani teraz už mi moje mykanie sa zo strany na stranu nepomohlo. Prienik bol hlbší a hlbší. Spolu s kmitaním prstom druhej ruky na mojom klitorise nastalo niečo, čomu sa zrejme nedalo zabrániť: vzrušila som sa.

Či som chcela alebo nie, stalo sa. Svojím spôsobom ma to máličko upokojilo, lebo som si uvedomila, že tento chlap vie, čo robí – vie, čo má robiť so mnou a teda ak by to aj nebol Zdeno, zrejme ma pozná. Alebo len skúša a našiel moje “slabé miesta“, napadlo mi vzápätí. A moje “slabé miesta“ sú vlastne úplne bežné, štandardné erotogénne body väčšiny žien. Nie, táto úvaha ma neupokojila. Lenže to,

čo so mnou neznáme ruky robili, ma vzrušovalo

veľmi silno, stále silnejšie a silnejšie. Dychčala som nosom, ale už nie od námahy z mykania sa, ale od vzrušenia. Sama na seba som sa za to hnevala a hlasno som protestne zahučala cez šatku v ústach.
Ten výkrik, ktorý zo mňa reálne nevyšiel, mal znamenať: “Prestaň! Robíš mi veľmi dobre a za to ťa v tejto chvíli nenávidím! A seba tiež!“

Môj trýzniteľ “nemilosrdne“ pokračoval v mojom dráždení

a ja som sa cítila nadržanejšia a nadržanejšia. A čím väčšie vzrušenie som cítila, tým viac som sa cítila ponížená a tým viac som sa hanbila. Zrazu už ma dráždili len tie prsty vnútri a zároveň sa svetlo presunulo niekam naj môj rozkrok, akoby si chcelo posvietiť na detail. Potom stimulácia prestala úplne a zasa som počula dávkovanie lubrikantu.

Svetlo sa opäť ustálilo niekde stranou odo mňa a vtom zo mňa chlap zliezol (až vtedy som si uvedomila, ako bolestivo mám otlačené stehná), jeho ruky ma pevne zdrapili za boky, otočili na brucho a zdvihli, takže som zostala kľačať s rukami natiahnutými dopredu k tomu pásu, kde boli pripnuté. A skôr, než som si stihla uvedomiť, čo sa môže stať, kľakol si môj útočník medzi moje lýtka a jednou rukou ma pevne

uchopiac zboku za pás, prudko do mňa odzadu vnikol.

Prebehlo to – na dané okolnosti – prekvapivo hladko. Dosť lubrikantu, ale už aj vlastných štiav (či sa mi to páčilo alebo nie) som mala na šuške a dosť si ho on naniesol na penis. Kondóm určite nehrozil… A bola som už dosť uvoľnená a otvorená z toho – musím priznať – šikovného dráždenia prstami.
.
Pri mojom pokuse odtiahnuť sa tak, že si kvázi ľahnem na brucho, ma zdrapila druhá jeho ruka z druhej strany za pás, čím si ma narazil zadkom na svoje boky. Prenikol do mňa hneď takmer na doraz a tým tempom aj pokračoval. Penis mohol mať veľký približne ako Zdeno – ale to absolútne nič neznamenalo, keďže išlo len o jemný nadpriemer. Keby býval citeľne malý či veľký, mohla som byť trocha múdrejšia. Alebo aj nie.

Bol to Zdeno, či nebol?! A prečo mi to robilo tak dobre?! Tieto otázky sa mi v hlave miešali

so sexuálnym vzrušením, ktoré zúfalo prudko nabralo na intenzite,

keď ma napokon dotyčný sám zvalil na brucho, zaľahol celou svojou váhou a vošiel mi popod brucho rukou do rozkroku. V tejto polohe a za dráždenia klitorisu by som sa v štandardnej situácii urobila o dve, tri minúty – a teraz som mala pocit, že to snáď bude ešte rýchlejšie. Našťastie (naozaj našťastie?), tam to až nenechal zájsť. I keď v tejto chvíli už naozaj neviem ako by som sa cítila, ak by ma trebárs bol býval nechal tak a povedzme odišiel.

Bolo by mi to ľúto? Dofrasa, to naozaj?! Môžem vôbec v moje situácii rozmýšľať nad niečím takýmto?
Vďakabohu, nedostala som príležitosť, venovať sa dlho podobným úvahám, lebo môj útočník mi zrazu palcom vošiel do análu.

Análny sex vyslovene zbožňujem, ak sa naň ide rozumne

No teraz a takto vo mne jeho predstava nevyvolala zvlášť príjemné pocity. Znova som sa začala metať a tento raz som dostala svoje: prst už len chvíľu blúdil na okraji môjho konečníka (zrejme už len z princípu sa nechcel vzdať bez boja) a potom zo mňa zrazu vyšlo všetko. Palec aj penis. Bola som prudko zvalená na bok a hneď nato, pevným uchopením členkov, obrátená na chrbát. Tomu som sa zvlášť nebránila, bola to najlepšia pozícia na obranu.

Nepokúsil sa však jednoducho sa na mňa zvaliť a vojsť do mňa. Zdvihol mi nohy dohora pred svoju hruď a oblapil obe moje lýtka jednou rukou, jedným ramenom. Natlačil sa svojimi bokmi na môj zadok a stehná, a tým ma pomerne “elegantne“ znehybnil. Potom to už bolo pre neho hračkou nasmerovať svojho vtáka do môjho rozkroku a aj cez môj odpor pomerne hladko do mňa vojsť. Netuším, samozrejme, či to mal premyslené vopred alebo improvizoval. No touto polohou ma skutočne veľmi úspešne znehybnil.

Zvalil sa na mňa, váha celého jeho tela sa mi oprela o zdvihnuté stehná. Jediné, čo som dosiahla, keď som sa pokúsila hýbať, bolo, že som mu vytrhla lýtka z objatia a dala som nohy od seba. Okamžite však každou rukou zdrapil jeden členok a zatlačil mi ich smerom k hlave. Som pružná, takže sa mu to bez problému podarilo. Ležala som teraz pod ním ako žaba: stehná rozkročené a natlačené na okraje brucha, lýtka dohora, smerujúce k hlave.

A jeho tvrdý vzrušený kokot hlboko, hlboko vo mne

Párkrát prudko prirazil a ja som viac-menej rezignovala. Podvolila som sa, uvoľnila som celé telo a nechala som ho voľne do seba vnikať. Tak či tak, odhliadnuc od orgazmu – zatiaľ – v podstate dávno dostal, čo chcel, nemalo význam ďalej sa brániť.

Jeho prírazy urobili s mojím telom svoje a ja som zasa pocítila rastúce vzrušenie. Tlak na moje členky sa po chvíli zmiernil, akoby (Zdeno?) skúšal, nakoľko veľký odpor mienim ešte klásť. Ja som však už len stonala cez šatku v ústach, už mi bolo jedno, kto na mne leží.

Vtedy urobil môj útočník tri ťahy, ktorými mi naposledy naznačil, že ma zrejme pozná. Za prvé: vložil mi pod okraj zadku jeden z ozdobných vankúšikov, povaľujúcich sa na sedačke. Tým dosiahol, že jeho vták vo mne tlačil priamo na prednú stenu mojej pošvy, na môj bod G. Za druhé, i keď toto bola lotéria, no tentokrát úspešná: pevne uchopil obe moje bradavky medzi palce a ukazováky, a síce prsia nemám nejako zvlášť citlivé, ich prudké pomliaždenie a dosť surové potiahnutie spôsobili akoby

elektrický výboj vzrušenia a rozkoše, vybuchujúci v celom mojom tele.

Prebralo ma to zároveň z takej určitej letargie, do ktorej som upadla, keď som sa mu kvázi vzdala. A dostal ma, keď mi hneď vzápätí – a to je za tretie – položil palec na dráždec a stimuloval ma aj na ňom. Tomuto som sa žiadnou silou na svete nemohla brániť. Trafil naraz všetko, čo ma spoľahlivo “dávalo dolu“ a ja som už len bezmocne pociťovala, ako moje vzrušenie stúpa až k (neželanému?!) orgazmu. Matne som krátko pred jeho dosiahnutím zaevidovala presun bodového svetla niekam do oblasti útočníkovej hlavy a potom som definitívne zatvorila oči.

Dostal ma. Dostal ma po všetkých stránkach.

Zacinkal kovový zvuk a na hruď mi dopadlo niečo drobné a studené. On zo mňa vyšiel a po chvíli šramotenia v byte sa zabuchli vchodové dvere. Zostala som ležať bez akéhokoľvek pohybu asi päť minút. Načúvala som, či začujem akýkoľvek zvuk. Pritom som si v hlave robila poriadok. Zarazilo ma, keď som si uvedomila, že rozmýšľam intenzívne nad tým, či sa ten chlap vlastne urobil. Zatiaľ som mala pocit, že skôr nie. Rozkázala som si neriešiť to a hlavne neriešiť pocit, že ma to istým chorým, nevysvetliteľným spôsobom urazilo.

Ďalších päť minút mi trvalo dostať to kovové z mojich pŕs, o čom som správne predpokladala, že sú to kľúčiky od pút, k rukám.

Odomkla som sa, vytiahla som si šatku z úst

a spolu s ňou strhla masku z očí. Potom som ďalších asi päť minút sedela v tme na gauči. V hlave som mala taký zmätok, že som nevedela, nad čím by som vlastne mala rozmýšľať. Neskôr mi napadlo poobzerať sa po byte, či mi (Zdeno?) nenechal odkaz. Veď bolo po “hre“, už som mohla spoznať jeho identitu.

Nenašla som nič. Až po niekoľkých mesiacoch, počas ktorých som sa párkrát stretla aj so Zdenom, no nielen jemu, ale vôbec nikomu som sa ani jediným slovom nezmienila o mojom nočnom zážitku, som usúdila, že už sa s ním stretávať nechcem. Z decentného, taktného rozhovoru s ním vyplynulo, že to vidí podobne a nevadí mu to.

Pár dní nato som v schránke našla neoznačenú, zalepenú obálku, z ktorej sa na stôl vysypali moje postrádané “hosťovské“ kľúče (čip od brány do domu spolu s kľúčom od vchodových dverí, ktoré som kamoškám podávala z balkóna, aby som im nemusela chodiť otvárať, keď prišli od zadnej strany domu), ďalej usb kľúč a vytlačený dopis:

„Snáď to bolo viac vzrušujúce než traumatizujúce… Údajne po niečom podobnom sníva väčšina žien, chcel som Ti to splniť. Ja som si to urobil až doma pri videu. Tá kópia na kľúči je jediná, ktorá existuje. Všetko ostatné je dokonalo a nenávratne zošrotované. Na to Ti dávam moje chlapské slovo.
Tvoje kľúče som si vtedy zobral pre prípad, ak by sa v Tvojom byte do 15 minút nebolo bývalo rozsvietilo svetlo. A počúval som za dverami, či Ťa nezačujem plakať alebo niečo podobné… Bol by som sa býval vrátil a vysvetlil, utešil…
Snáď budeš na mňa spomínať v dobrom…
Z.“

Šmahom ruky boli zodpovedané úplne všetky moje nevyslovené otázky. Vrátane tej, čo za svetlo to na mňa a môjho “útočníka” vtedy svietilo a načo vlastne.

Tagged , , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *