Poradňa

Hra na náhodné žrebovanie: erotická činnosť

Toto je prvá z erotických resp. sexuálnych hier, ktoré som sa rozhodla prinášať postupne mojim čitateľkám a čitateľom. Ide mi len o to, podporiť aktivitu, ktorú pracovne nazývam “erotická činnosť”. 🙂 Skúsenosťou som prišla na to, že rôzne “krabicové” hry tohto charakteru za veľa nestoja. Alebo prinajmenšom ja som zatiaľ nemala šťastie na nejakú, ktorú by som chcela mať doma.

Aj z toho dôvodu som si dala tú námahu, spísať pravidlá a postupy hier, ktoré potrebujú minimálne prípravy. Ktoré sa dajú hrať prakticky kedykoľvek a kdekoľvek a ktorých skutočne

jednoznačným finále je erotická činnosť a sex.

Sú to hry spravidla pre páry, pre dvojice – manželské, partnerské, milenecké. Určite je však možné niektoré z nich (ak nie všetky) modifikovať či rozšíriť aj pre väčšiu skupinu.

Nasledujúce stručné “scenáre” erotického či sexuálneho deja sa môžu vytlačiť alebo iba jednoducho ručne prepísať, každý zvlášť na jeden malý papierik. Jednotlivé papieriky sa poskladajú, vložia do nádoby alebo len tak hodia na kôpku niekde na stôl. Z nej potom jeden z aktérov hry

vyžrebuje náhodný “scenár”, ktorý sa okamžite realizuje.

Jednoduché, jasné a priamočiare. Neverím, že je potrebné dodávať akékoľvek ďalšie vysvetlenie či návod. Snáď len toľko, že “žrebovateľa” a teda toho, komu sa dostane cti a možnosti vytiahnuť náhodnú činnosť, môže určiť bleskové kolo “kameň-papier-nožnice” (avšak štandardná a nie moja erotická verzia “kameň-papier-nožnice”) alebo niečo podobné.

V tejto chvíli prevažujú v tomto zozname úlohy pre ženu a teda činnosti, vedúce k ukojeniu muža. Rada to zmením:

čakám tipy a nápady od teba, čitateľka!

Neváhaj komentovať, ak vieš o aktivite, ktorú chceš od tvojho partnera, ktorej zaradenie do zoznamu činností žiadaš. Lebo ty si ju doňho doma zaradíš ľahko. My všetci by sme ale chceli, aby si sa nesebecky podelila s nápadom s ostatnými mojimi čitateľmi. A aj so mnou, samozrejme.

Z času na čas dielne nejaká tá úloha aj priamo z mojej pribudne. Zaradím ju na začiatok ako prvú, aby si ju všimli tí, ktorí sa k tejto hre s odstupom času vrátia.

  • Sex s priamym prenosom obrazu: táto úloha vyžaduje istú technickú prípravu. Zdanlivo je vhodná skôr pre muža, ale napr. ja osobne zvládam pripojenie kamery k televízoru bez problému. Lebo práve o tom to je: bez nahrávania, čisto len káblom pripojiť a pred sexom samotným spustiť živé prehrávanie obrazu spred objektívu kamery na tv. Samozrejme, čím väčšia obrazovka je k dispozícii, tým lepšie. Preto píšem vyslovene o televízore, ale použiteľné je aj pc, laptop alebo niečo podobné. Dôležité je len to, že vyhrávajúci pri tejto úlohe získa právo pozerať sa. Zatiaľ čo prehrávajúci je nútený “zniesť” to – i keď čo už je to za trest…? (Niektorým ženám sa táto predstava nebude zvlášť páčiť. Ale skús raz nie iba cítiť, ale navyše aj pozerať sa naživo na to, ako do teba vniká krásne tvrdý falus – už to nebudeš chcieť ináč.)
  • Žene sa čímkoľvek spútajú či zviažu zápästia za chrbtom (najlepšie putami) a taktiež členky. Kľakne si na zem a bude robiť presne to, čo jej muž prikáže. Zopár príkladov: nechá si pusou dráždiť bradavky, strčí jej penis do úst, nechá sa takto poriadne rozdráždiť a potom ju vyšuká tam a tak, ako mu práve príde na um. Žena po celý čas zostáva spútaná vyššie opísaným spôsobom.
  • Žene sa dvomi opaskami, príp. jednoducho lepiacou páskou (v prípade lepšie “vybaveného” páru špeciálnou páskou na erotické hry, ktorá pevne spúta napriek tomu, že vlastne vôbec nelepí) zviaže dokopy pravé predlaktie s pravým členkom, ľavé predlaktie s ľavým členkom. Takto spútaná bude najprv odzadu vylízaná v stoji (nie zbytočne dlho, je to pre ženu poloha dosť náročná na stehná), potom takto rožčapenú a bezmocnú si ju chlap vezmem, ako bude mať práve chuť: a to klasicky aj análne.

Ešte raz zopakujem: neváhaj komentovať pod článkom, ak vieš o aktivite, ktorú chceš od tvojho partnera. Ktorej zaradenie do zoznamu

aktivít s pracovným názvom “erotická činnosť”

ti príde zaujímavé. Medzičasom pokračujem s mojím zoznamom.

  • Žena bude jej chlapom vyšukaná bez starosti o jej chute a potreby, úplne bezohľadne. Ani najmenej jej nebude ublížené, samozrejme – len sa prosto nebude brať vôbec ohľad na ňu, jej partner sa na nej len ukojí ako na nejakej šukacej hračke.
  • Bleskový jej orgazmus: akokoľvek si v tej chvíli povie. V akejkoľvek polohe, akýmkoľvek dráždením. Jednoducho iba bude jej partnerom čo najrýchlejšie privedená k vyvrcholeniu spôsobom, na ktorý dotyčná bude mať v tej chvíli najväčšiu chuť. Žiadne naťahovanie a užívanie si, iba rýchly orgazmus.
  • Bleskový jeho orgazmus: partnerka bude svojho chlapa dráždiť presne podľa jeho inštrukcií. Bude ju navigovať k tomu, aby sa čo najrýchlejšie odbavil. Žiadne hranie sa, len intenzívne dráždenie podľa jeho aktuálnej chuti a rýchly výstrek.

A hneď pokračujem ďalšími zadaniami:

  • Žena si kľakne so zadkom dohora, poriadne sa oboma rukami roztiahne. On sa bude pusou, jazykom a trocha aj prstom hrať s jej análnou dierkou a pritom si to urobí rukou. Keď to na neho pôjde, citlivo ho šupnem dovnútra a vystriekam jej prdel.
  • Sex kdekade po byte / hotelovej izbe / chate: partneri spíšu presné miesta a ku každému miestu aj konkrétnu polohu, v akej si to na ňom rozdajú. Limit by mal byť asi 2 minúty na jedno miesto, potom nastáva bez ohľadu na okolnosti presun na ďalšie. Jedinou výnimkou bude nezadržateľne sa blížiace vyvrcholenie niektorého z nich – vtedy už to “dotiahnu” tam, kde sa práve budú nachádzať.
  • Telefonát počas sexu: chlap bude svoju partnerku nakladať, keď tá bude musieť vziať mobil a zavolať napr. nejakej svojej kamarátke. Pokojne jej smie prezradiť, čo sa deje, prečo jej volá. Podstatou je ten fór, že musí aspoň chvíľu byť schopná telefonovať počas toho, ako ju jej partner bude divoko šukať.

Som bývalou profesionálnou modelkou aktov a ostrej erotiky, bývalou aktérkou profesionálnych porno filmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalou profesionálnou prostitútkou a tiež milenkou nespočetného množstva chlapov. Dnes už je zo mňa "iba" autorka blogov o erotickom priemysle na Slovensku a aktérka domáceho, amatérskeho porna. Najmä však, prirodzene, autorka poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich môj divoký sexuálny život.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *