poviedky

Kabelka za rýchlovkou nafúknuté mužské ego

Tomáš bol dosť výrazný narcis, no hlavne sa rád predvádzal. Po krátkom čase “vzťahu“ som pochopila, že od neho môžem dostať v rámci možností všeličo. Stačí uspokojiť jeho ego a jeho potrebu ukazovať okoliu, “čo si on môže dovoliť“. V tomto príbehu opíšem, akým spôsobom som získala novú kabelku istej nie práve lacnej značky.

Mal stretnutie v nákupnom centre pri Kuchajde, kam som išla s ním za účelom hľadania ženského bodu G na konci slova “shopping”. Dohodli sme sa, že cca po hodine a pol motania sa po obchodoch mám za ním prísť do kaviarne, kde mal niečo ako rokovanie. Že už by v tom čase mohol končiť.

Pristúpila som k jeho stolu a hneď ako som mu, objímajúc ho zboku okolo krku, nalepila pusu na líce, oznámila som mu tak hlasno, že to musel počuť nielen jeho spoločník, ale aj páni pri susedných stoloch.

“Macko, tá kabelka od Hilfiger-a, čo sa mi tak páčila, keď sme tam minule spolu boli, je v 30%-nej zľave… Len aby si vedel, ak by si mi chcel urobiť radosť. Teraz, ak mi dáš kľúče od auta, budem ťa v ňom

čakať na zadných sedadlách úplne holá.

Stačí, keď mi dáš tak päť minút náskok.“

Úplne som videla, ako sa mu ego nafúklo tak, že ho až nadnieslo nad kreslo, v ktorom sedel. Podal mi kľúč od svojho mercedesa (s drahým príveskom hviezdy z masívneho kovu, dovozom priamo z centrály automobilky v Stuttgarte) a kvázi mačovsky – lebo v súkromí tak so mnou nikdy nehovoril – mi odpovedal: “Ale nezačínaj bezo mňa, cica!“

Schmatnúc kľúč elegantným majetníckym ťahom, pobozkala som ho hlasným cmuknutím na ústa a krútiac zadkom v šortkách, odkráčala som z podniku. Periférnym pohľadom cez sklo som videla, že moja návšteva splnila účel a Tomáš určite príde s kabelkou: pozeralo sa za mnou snáď kompletné mužské osadenstvo kaviarne vrátane obsluhy. Tipujem, že v tej dobrej nálade aj čašník dostal kráľovské prepitné.

Neponáhľala som sa, pretože

na vyzlečenie donaha mi stačilo pol minúty.

Posedela som si na lavičke pri východe na strešné parkovisko. V pokoji som si na slnku vypila smoothie, ktoré som si ešte vo vnútri kúpila. V aute som pustila hudbu z cd, otvorila som šíber dokorán a vyzliekla som sa na zadných sedadlách, nahádžuc veci na to spolujazdcovo. Striehla som, kedy sa Tomáš objaví niekde medzi okolostojacimi autami. Keď som zbadala jeho hlavu, naslinila som si poriadne rozkrok predpokladajúc, že sa predohrou príliš zaoberať nebude. A pre ženu je síce predohrou aj dar v podobe značkovej kabelky. No tak rýchlo ako chlap dokáže stvrdnúť, žena veru nezvlhne.

Ako sa môj milenec blížil k autu, zišlo mi na um ešte jedno gesto, ktorým ho navnadím: postavila som sa bosá na sedadlo a načiahnuc sa pomedzi operadlá predných sedadiel, vystrčila som moje holé torzo zo strešného okna a s volaním “Tomáš!“ som na neho mávala. Smial sa a odkýval mi papierovou taškou s logom, ktoré som chcela vidieť. Moja predohra sa odštartovala.

Odomkla a pootvorila som zadné dvere na strane, z ktorej sa blížil k autu a sadla som si

do protiľahlého kúta, široko rozkročiac holé stehná.

Keď otvoril dvere, len na chvíľočku sa zarazil. Potom položil nákupnú tašku s mojou kabelkou ako aj svoju taštičku na šoférovo sedadlo a rozopol si nohavice.

“Len si ich kúsok stiahni a poď rovno do mňa,“

požiadala som ho.

Nestál mu ešte, ale keď sa nado mňa po zatvorení dverí naklonil a vzala som mu ho do ruky, stvrdol pomerne rýchlo. Vsunula som si ho dovnútra.

“Ale ty si ako pekne vlhká,“ mala byť zjavne pochvala z jeho úst.

“Vieš, že mi pri tebe netrvá dlho vzrušiť sa,“ ego

sa ďalej nafukovalo ako pružný balónik. A áno – naozaj patril do tej skupiny chlapov, na ktorú podobné reči zaberajú. Začal prirážať a ja som sa rukou popod môj zadok načiahla za jeho guľkami.

“Maco, vymrdaj ma tým tvojím krásnym vtákom!“

Viem, som mrcha – no a čo?! Aj ja mám rada pekné veci a nemusím vždy za svoj výkon inkasovať len hotovosť. Napokon, tá kabelka aj v zľave stála toľko, koľko by som si za 20-minútovku netrúfla vypýtať nikdy a od nikoho. Tomáš si ma zobral ešte na doggy style, pričom som si pred jeho zrakom rozťahovala prdelku a

sama som si vošla dvomi prstami do zadku

skôr, než by mi ich tam býval strčil on. Vzrušovalo ho to rovnako ako väčšinu mužov. Myslím si, že to chcel ešte nejaký čas naťahovať, ale pri pohyboch mojich prstov v análi, ktoré cítil cez tenkú stenu medzi konečníkom a pošvou až na svojom penise, mu to veľmi nešlo. Vytiahol ho zo mňa a držiac si ho v ruke, striekal mi na zadok a na ruku. Keďže prsty som si ponechala v ritke, nech si

vychutná pohľad na to análne divadlo aj počas orgazmu.

Mával výrazne bohatý výstrek a vedela som, že je jeho záľubou pozerať sa naň. Snažila som sa teda rozťahovať si aspoň trošku konečník a on sa zasa snažil tlačiť mi pulzujúci ejakulujúci žaluď do vytvorenej dierky. Časť dávky jeho semena sa do nej skutočne dostala a Tomáš pohľad na to ocenil hlasným mrnčaním.

Na záver ma veľmi slušne poutieral a ja som si konečne mohla vybaliť (zaslúženú) odmenu.

Tagged , , , ,

About Radodajka

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky, bývalá aktérka porno filmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Bývalá profesionálna prostitútka a tiež bývalá milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes autorka blogov o erotickom priemysle na Slovensku a tiež autorka poviedok, reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich jej divoký sexuálny život.
View all posts by Radodajka →

2 thoughts on “Kabelka za rýchlovkou nafúknuté mužské ego

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *