poviedky

Diskotéková trojka – diel číslo dva

Začiatok tohto príbehu sa nachádza na tomto mieste.


Rasťo si zjavne nič nevšimol, nakoľko bol práve zamestnaný vedením auta. Moja diskotéková trojka sa rozvíjala veselo. Priložením ukazováka na pery som chlapcovi ukázala, aby mlčal. A žmurkla som naňho. Nenápadne som za spolujazdcovým sedadlom a teda mimo dohľadu šoférovho spätného zrkadielka vytiahla z kabelky papierové vreckovky a podala som ich chlapcovi. Sadla som si k medzere medzi prednými sedadlami a naklonila som sa k šoférovi, aby nemohol zbadať, čo sa vzadu deje. Dve či tri minúty nato už sme parkovali pre domom, kde mal Rasťo byt. “Nehoda” zostala bez povšimnutia, všetko sa podarilo zamaskovať.

Cestou od auta na byt som si uvedomila, že sa mi táto rozbiehajúca sa

diskotéková trojka čím ďalej tým viac páči.

Bolo sexy a svojím spôsobom dráždivé až vzrušujúce, hrať sa a v podstate mať vyslovene v moci také mladučké telo, tak rýchlo reagujúceho muža. To som dosť dávno nezažila – ak vôbec. Moje doterajšie milenecky relatívne skromné skúsenosti boli skôr so staršími chlapmi, minimálne tridsiatnikmi. Tí už boli po tejto stránke o dosť ďalej než tento mladík a vlastne, aspoň zo začiatku, aj než som bola ja sama.

No a klientov by som mohla v tomto zmysle rozdeliť do dvoch skupín: “opakovači” sú tí, čo prídu minimálne na hodinu (i keď vyskytnú sa aj špekulanti, ktorí to skúšajú získať v polhodine, lenže to, našťastie, odmietajú podľa nepísaného a neoficiálneho pravidla a podľa nikdy nevyslovenej a neuzavretej dohody všetky profesionálky) a chcú stihnúť dve či niektorí niekedy dokonca až tri čísla: buď sa najprv nechajú vyfajčiť a potom, keď im to po prvom čísle trvá trošku dlhšie, chcú sex, alebo naopak: najprv si vrznú a

druhý raz sa nechajú uspokojiť ústami, rukou

alebo nejakým iným nimi preferovaným spôsobom.

Druhým typom klienta je “predhonený”. Ten príde spravidla len na 20-minútovú rýchlovku (ktorú ale už neponúka veľa dievčat na privátoch, behom času sa táto služba vytráca) alebo na polhodinovku a

chcú od začiatku do konca takmer výlučne iba sex.

Príde totiž poriadne odľahčený, čerstvo vyprázdnený – najlepšie tesne pred príchodom na byt v aute, no zažila som aj extrémistov, ktorí si naposledy vyhonili v mojej sprche a priznali sa, že to isté urobili už dva či trikrát doma pred cestou za mnou. Obe tieto skupiny zákazníkov boli zložené z chlapov, podobných tomuto dnešnému mladíkovi v schopnosti dosiahnuť bezprostredne po sebe opakovanú erekciu a aj vyvrcholenie.

Po príchode na byt sme bez akýchkoľvek okolkov zamierili na Rasťov popud do spálne. Pochopila som, že môj partner nachádza záľubu až uspokojenie v mojej hre s naším mladým “kamošom”, v jeho ovládaní mnou. Ako prvé mi kázal

vyzliecť ho donaha a potom sa mu nechať vyzliecť.

Už pri stiahnutí jeho nohavíc sa mu pod slipami črtala erekcia, viditeľná aj v prítmí spálne. Rasťovi sa to zjavne páčilo, zato mladý bol vo veľkých rozpakoch. Milosrdne som mu nechala slipy a dovolila som mu vyzliecť mňa.

Trošku sa mu triasli ruky a až keď mi rozopínal podprsenku, stiahla som mu aj zvyšnú spodnú bielizeň a jemne som ho hladila. Videla som, že je (už zasa) ohromne vzrušený. Začínalo to pôsobiť aj na mňa.

Môj milenec sa zdržiaval za mojím chrbtom, hladil ma kde-kade, útočil hlavne na moje lono. Moje vzrušenie zrejme pripisoval svojej činnosti, ale viac na mňa v tejto chvíli pôsobila moja hra s tým nadšeným mladým telom. Jediným oblečeným v miestnosti zostal Rasťo.

Chlapca som nechala kľaknúť si na kolená na posteľ a ja som si kľakla na všetky štyri pred neho. Nedovolil si urobiť nič, k čomu som ho vyslovene nevyzvala ja alebo Rasťo. Ale to mi vyhovovalo. Bozkávala som mu hruď, ktorá ešte len úplne okrajovo tušila o jemnom ochlpení, i keď holiť sa asi nebude potrebovať nikdy. Z hrude som prešla na brucho a pri tom už som mu nechtami škrabkala odspodu vajíčka. Z brucha som perami prešla ďalej

na podbruško a jeho erekcia sa mi obtierala o líce.

Cítila som, ako sa celé jeho telo naplo, ako sa mu zrýchlil dych. Môj priateľ využil moju polohu a môj vystrčený zadok: kľakol si na zem vedľa postele, za mňa, rukami mi roztiahol prdelku a pozorujúc ponad môj chrbát, čo presne robím s naším spoločníkom, lízal mi zadok.

Zľahka som zo strany pobozkala mladučký vztýčený penis

Rasťo neprotestoval, ale nechcela som niečo takéto prehnať. Nebola som si istá jeho postojom, keďže dohodli sme iba bozky a honenie.

“V pohode, nevadí mi to,” zodpovedal moju nevyslovenú otázku.

“Ale opatrne, nech sa ti neurobí do pusy. A v každom prípade chcem vidieť jeho výstrek, až k nemu príde, okej?” skôr nakázal, než sa spýtal.

“Fíha,” neodpustila som si zarýpať, jemne pritom mladému honiac, “a to akože prečo si zvedavý na výstrek?”

“Čo je na tom divné, prosím ťa?” bránil sa dotknuto niečomu, čo však nebolo myslené ako útok.

“Každý chlap sa v porne rád pozerá na výstrek

a toto má pre mňa byť pornom naživo,” vysvetľoval obrazne a ja som mu musela dať za pravdu.

Muži sú skutočne všeobecne nejako zvláštne fascinovaní až fixovaní na výstreky a nemusí ísť len o ich vlastné. Domnievam sa, že s touto záľubou nejako súvisí aj záľuba v aktívnom piss-e (kedy muž močí na ženu) u tých, ktorí túto praktiku preferujú. Koniec-koncov, je to podobné vypúšťanie tekutiny na ženu či do nej ako ejakulácia. Ergo dá sa to chápať. V tej chvíli ma zamrzelo, že som ho o jeden tento zážitok vlastne pripravila, nebolo to však v žiadnom prípade zámerné.

Naša zvláštna trojka pokračovala teda citlivou fajkou: zľahka a opatrne som, vždy len na chvíľu,

brala mladý penis do úst a cucala som ho

tak, aby na to môj partner dobre videl a zároveň aby som nemala problém ustrážiť mladého vyvrcholenie.

“Už to na teba tuším aj pomaličky ide, však?” oslovila som ho chápavým tónom asi po minúte – počas toho ako ma Rasťo postojačky dráždil odzadu prstami a postupne sa pritom vyzliekal. Odpoveďou mi bolo menšie prikývnutie a sympatický rumenec.

Môj partner zorganizoval pokračovanie akcie nasledovne: ja som si ľahla na chrbát, on si kľakol medzi moje roztiahnuté stehná, chystajúc sa vniknúť do mňa. A mladému kázal zaujať zvláštnu a pre mňa v prvom momente nepochopiteľnú polohu. Mal si kľaknúť nad moje prsia, ale chrbtom k Rasťovi.

Divila som sa tomu, lebo tak by mi mladý nielenže

takmer určite býval ostriekal tvár pri vyvrcholení,

ale hlavne môj partner by z jeho výstreku nič nevidel. Vzápätí som však pochopila: v tejto polohe kázal totiž následne chlapcovi, aby sa predklonil ponad moju hlavu, až sa oprel rukami o posteľ. A ja som mu mala honiť tak, že som zároveň ohla jeho penis dolu, aby mi smeroval medzi kozy. Prišlo mi vtipné, že mi to pripomenulo dojenie dobytka. V každom prípade, môj milenec tým pádom mal vo výhľade nado mnou rozkročený chlapcov zadok a spod neho vyliezajúce guľky a vtáka, trocha neprirodzene trčiaceho dodola.

Honila som ho tým spôsobom, že som mu falus naťahovala smerom dolu k mojim prsiam, preťahujúc mu predkožku cez žaluď. Rasťo sa

natisol medzi moje široko rozkročené stehná a vnikol do mňa.

Bola som príjemne mokrá, pretože ma vzrušovala ako celá táto situácia a hra s naším tretím “parťákom”, tak Rasťove rozdráždenie prstami, ktoré kvalitne (i keď toto slovo v súvislosti so sexom nepoužívam rada) ovládal.

Nahlas som zastonala a rytmicky sa pohybujúc pod viac ako len príjemnými milencovými prírazmi, pokračovala som, i keď výrazne menej sústredene, v honení. Mladého však moje vzrušené vzdychy zrejme nečakane dorazili: prišlo to naňho náhlejšie, než som čakala. Zrazu sa sklonil hlavou až k posteli a oboma rukami si vošiel do vlasov takým gestom, ako keď človek žartuje, že si “od zúfalstva vytrhá všetky vlasy”. Hneď vzápätí sa z jeho

penisu vyvalil prúd semena, prskajúci po mojom poprsí.

Môj milenec sa na mňa a do mňa v tej chvíli silno natlačil a domnievam sa, že sa mu pohľad na výstrek naživo naozaj veľmi páčil – rovnako ako mne, ak nie viac. Neprirážal a len sa na mňa tisol. Nakoľko som z mojej pozície mala možnosť vidieť, sústredene pozoroval, ako ejakulát zalieva hlavne priestor medzi mojimi prsiami. Mladý sa snažil jeho vzdychy tlmiť, domnievam sa, že sa jednoducho hanbil uvoľniť a odviazať sa aspoň trocha.

Veľmi sa mi páčila

kombinácia penisu vnútri vo mne a v ruke zároveň.

Pre mňa bola táto akcia takmer regulérnou trojkou a uvedomila som si, že by sa mi zrejme páčilo či bude páčiť (lebo ja si na rozdiel od mnohých iných žien vlastné erotické sny realizujem), ak sa na môj sex s týmto či s niektorým iným z mojich milencov bude nejaký ďalší chlap niekedy v budúcnosti čo i len pozerať, prípadne bude pritom masturbovať.


No a finále poviedky si od 2. apríla budeš môcť prečítať na tomto mieste.

Tagged , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *