poviedky

Ostrá nakladačka po kine, diel druhý

Začiatok tohto príbehu si môžeš prečítať na tomto mieste.


Prsty zo mňa vyšli a druhá Dodova ruka mi znovu vošla do vlasov. Zadrapila sa mi do nich a nadvihla ma, aby sa ku mne môj milenec mohol skloniť a bozkávať ma. Nešetrným spôsobom, pčiže presne tak ako ma šukal. Hrýzol mi pery a drsno sa mi jazykom kutral v hlbinách úst. Potom sa zdvihol a zasa ma dlaňou pritlačil ku kobercu. Drsno mi ňou prechádzal po líci, kvázi akoby ma hladil. No nemalo to byť a ani to nebolo nežné a citlivé, bolo to tvrdé a hrubé.

„Ty nadržaná malá sučka, páči sa ti, nechať sa takto šukať, však?!“ skonštatoval, nepýtal sa.

Zľahka mi popritom párkrát poplieskal po líci a keď som ako odpoveď na jeho otázku

zamrnčala, zrazu som dostala regulérnu facku. Nebolela,

bola skôr prekvapivá. A prekvapivo sexi. V tej chvíli mi čokoľvek bolestivé prišlo sexi a Dodo, vidiac, že neprotestujem, zopakoval zaucho výrazne silnejšie.

Znovu som zamrnčala. Zrejme v obave, aby to na prvý krát neprehnal, na chvíľu prestal a len ma drsno hladil. Pritom ma stále nakladal, samozrejme. Neprestal ani na chvíľu zabárať do mňa zhora svoj tvrdý kokot. Znovu ma párkrát poplieskal po líci relatívne jemne a vzápätí mi šklbnutím za vlasy zdvihol hlavu zo zeme.

Za slov: „Ty moja malá kurvička!“ mi pleskol ďalšiu facku

Tá už zabolela. Nerozumela som sama sebe, prečo ma to vzrušuje.

Dodo si nado mňa čupol tak, aby mal voľné obe ruky. Zdvihol mi hlavu ešte vyššie a zrýchlil tempo prírazov do mňa. Jeho bedrá zhora narážali na môj zadok a

jeho penis sa zabáral hlboko do môjho vnútra.

Po ďalšej silnej facke ma striaslo od vzrušenia. Ledva ledva som si stíhala uvedomovať, že ak by mi toto býval urobil nejaký klient, už dávno by som sa začala obávať, ako sa to skončí, resp. ako sa z toho čím skôr vyvliecť. Ale keďže mi to robil človek, ktorému som maximálne dôverovala, bola som z toho nadržaná ako už dávno nie.

Nesmerovala som k orgazmu, moje telo si pýtalo ešte viac bolesti

„Poď, vyjeb ma poriadne, nešetri ma!“ provokovala som ho dúfajúc, že pochopí, čo od neho chcem.

„Ty suka skurvená, nestačilo ti?! Natrhnem ti pičku!“ povedal po chvíli mierne prekvapeným tónom, ale zdalo sa, že mi porozumel.

Vyšiel zo mňa a trocha ináč si ma našteloval: roztiahol mi stehná naširoko a môj zadok si nastavil do takej výšky, aby do mňa pohodlne mohol vojsť, kľačiac teraz už normálne na koberci medzi mojimi lýtkami. No nevošiel do mňa hneď. Vnikli do mňa jeho prsty a ako som pochopila, keď ma začal roztvárať (keďže dozadu som nevidela), strčil do mňa zrejme po dva

prsty oboch rúk a ťahom do strán mi rozťahoval pošvový vchod.

Áno, toto sa mi v tejto chvíli páčilo! Bolelo to viac a viac a ja som vedela, že to už zajtra budem ľutovať. Ale v tej chvíli to bolo úžasné!

Roztiahol ma po bod, kde mal pocit, že viac už to nepôjde a vtedy do mňa vnikol aj penisom. Nedostal sa s ním hlboko, zavadzali mu jeho vlastné prsty. Ale užíval si to ako on, tak ja. Toto so mnou nikto predtým neurobil. Cítila som sa ako posledná lacná kurva z ulice v rukách svojho drsného a násilníckeho pasáka. A presne ten pocit ma šialene rajcoval. Úplne neskutočne! Uvedomila som si, že asi o sebe ešte zďaleka neviem všetko.

Sklonila som hlavu, aby som si mohla kvázi zahryznúť do vlastného predlaktia a tlmiť tak moje vzdychy. Nechcela som, aby si bolestivý podtón v nich môj milenec vysvetlil tak, že má zmierniť prístup, lebo to som ešte nechcela. Zdalo sa, že to pochopil a že si uvedomil, že ak by som chcela prestať, odtiahla by som sa.

Pokračoval v pomalých prienikoch, stále rozťahujúc moju napnutú vagínu

Po pár minútach chcel mať zrejme výraznejší pocit prenikania do mňa, lebo zo mňa prsty vytiahol a tlakom na chrbát ma donútil ľahnúť si na brucho. Jeho penis vo mne po celý čas zostal. Natiahla som sa rukami až k sedačke, pred ktorou ležal koberec, na ktorom sme si to rozdávali. Chodidlá mi trčali na dlážku, ktorá ma chladila na prstoch. Dodo mi kolenami stlačil stehná k sebe a obkročil ma. Zdvihol sa, takže mi vlastne sedel na stehnách. Oboma rukami mi veľmi silno zdrapil zadok.

„Chcem si vychutnávať detailný

pohľad na to, ako sa môj tvrdý čurák do teba zabára,

ty mrcha jedna mokrá,“ vysvetlil mi, prečo zaujal takúto polohu a pomaly sa pritom vo mne hýbal tak, že vychádzal až úplne von.

Bola som skutočne tak mokrá vzrušením, že každý jeho vstup do mňa vyslovene zažblnkal. Naberal ma takto asi dve minúty, rozťahoval mi zadok úplne do extrému, až som chvíľami mala pocit, že mi musí prasknúť tá jemná koža medzi polovicami.

Vagínu som mala uvoľnenú a určite aj poriadne roztvorenú

Cítila som, že môj vchod nekladie jeho penisu ani najmenší odpor. Jeho pohyby som pociťovala iba vo vnútri.

Po chvíli sa Dodo prestal venovať môjmu zadku a nechtami mi drsne škrabal chrbát pomalými ťahmi od lopatiek až po prdel. Bolelo to napriek tomu, že nechty mal kratučké.

Začínalo mi byť jasné, že deň či dva nebudem môcť prijímať pracovné návštevy. Lenže prežívala som pocity rozkoše, aké som dávno, možno ešte nikdy nezažila a neprestala by som, ani ak by som mala najbližšie dni hladovať.

Rozkoš a bolesť pri sexe sa mi zliali do jedného pocitu

a čím viac bolesti mi môj milenec v týchto chvíľach niečím spôsobil, tým väčšiu rozkoš to vo mne vyvolávalo.

Paradoxne, vôbec sa nepribližoval môj orgazmus a mne to tak vyhovovalo. Ak by zo mňa bývalo vyvrcholením opadlo napätie, ktoré vo mne tieto hry spôsobovali, prestala by som to tak prežívať a to som ešte nechcela. Nechávala som ho teda trýzniť ma aj naďalej a vychutnávala som si pocity, ktoré mi to spôsobovalo.

Vzápätí sa Dodo sklonil nado mňa, oprel sa o lakte a dlane mi vsunul pod prsia, každý prsník uchopil jednou rukou a dosť surovo mi ich magal. Boli časy, kedy by mi to bolo vadilo, pretože sa šírila fáma, že môže prísť k zraneniu s veľmi negatívnymi zdravotnými následkami. Ale fáma bola medzičasom vyvrátená a vďaka tomu som si aj toto zaobchádzanie mohla vychutnať bez zábran.

Môj partner sa na mňa zvalil a tlačil ma celou váhou svojho tela. Jednou rukou mi podobral poprsie, druhou skĺzol popod brucho až do rozkroku. Stisol ma tak, že som sa nemohla poriadne nadýchnuť a dýchala som len plytko. Jeho prsty prebehli po mojom dráždci, čo vyvolalo ďalší obrovský príval vzrušenia, no hneď

potom mi nimi popri svojom penise znovu vnikol dovnútra.

Cítila som sa dokonalo bezmocne a on prirážal a prirážal. Svojimi stehnami stláčal k sebe tie moje a tým, že mi do vagíny vošiel aj prstami, musel tam mať tesno napriek tomu, aká uvoľnená a roztvorená som bola. Len matne som v takom jemnom polobezvedomí, do ktorého ma priviedol stlačením môjho hrudníka a teda tým, že mi obmedzil dýchanie, cítila, že to na neho zrejme ide. Prirážal veľmi rýchlo a dych sa mu stále zrýchľoval. Čakala som výstrek a dúfala som, že nezamdliem – mala som len málo možností, ako mu dať najavo, že som síce veľmi vzrušená, ale že reálne postrádam kyslík.

Vtom ma prudko pustil a vyšiel zo mňa, zostanúc ležať na mne, no už opretý o ruky. S úľavou som sa zhlboka nadýchla a nadvihovala som zadok, lebo som túžila po pokračovaní. Prevrátil ma na chrbát, držiac sa po celý čas nado mnou. Vnikol do mňa, rozťahujúc mi stehná. Vzápätí mi ich však jedno po druhom prisunul zasa k sebe a opatrne, aby zo mňa v tejto mierne akrobatickej polohe nevykĺzol, obkročil ma podobne ako predtým odzadu. Kým našiel ten správny grif a kým som sa mu optimálne nastavila, musel si dávať pozor. Vyjsť zo mňa by znamenalo začať zasa od začiatku, od roztiahnutých stehien. Ale udržal sa vo mne a po chvíli sme sa zosynchronizovali natoľko, že si mohol dovoliť viac a viac sa hýbať. Po čase už mohol zo mňa vyjsť a bez problému do mňa zasa vkĺznuť.

Pozeral sa zhora na detail jeho prenikania do mojej mokrej mušličky

a zjavne sa mu to páčilo. Bolo tam v tej polohe úzko, stehná som mala maximálne natlačené jedno k druhému. A očividne sa blížilo jeho vyvrcholenie. Už o niečo jemnejšie, ale stále vyslovene

bezohľadne mi znovu schmatol vlasy a tvár mi natlačil na svoju hruď.

„Cucaj mi bradavku, suka!“ zavelil a ja som jednu zobrala do pusy a druhú automaticky medzi prsty.
Zaklonil hlavu a takmer zakričal od rozkoše. Moju tvár si pritískal na prsia tak, aby som mohla lízať a dýchať zároveň, no so stupňujúcim sa vzrušením tlačil viac a viac. Sala a hrýzla som, pričom druhú bradavku som mu škrabala nechtami.

Sama som bola veľmi, veľmi nadržaná a bolo mi jedno, či ublížim ja jemu alebo – za trest – znova on mne. Mala som pocit, že keď mi v tejto chvíli strelí zaucho a ja sa dotknem prstom môjho klitorisu, tak explodujem v šialenom vyvrcholení. Paradoxne, on sa hýbal stále pomalšie. Silno sa na mňa tlačil bedrami a pomaly sa o mňa trel.

„Vystriekam ti pičku, ty malá špinavá kurva,“

vzdychal neskutočne vzrušeným hlasom. „Už-to-bude-ty-sukááááá…“ ťažko zo seba vyrážal slová, vzápätí sa úplne prestal hýbať a ja som cítila, ako vo mne pulzuje jeho na prasknutie stvrdnutý úd.

A ako do mňa tečie jeho ejakulát

Pustil mi hlavu a nechal ma zasa pokojne dýchať: cítila som sa úžasne, veľmi sa mi páčilo, ako sa na mne odbavil. Moje vzrušenie mierne ustúpilo, no stále som bola napätá a potrebovala som sa odbaviť. Dodo to, našťastie, chápal a hneď ako si oddýchol a trocha sa uvoľnil, začal sa vo mne znovu hýbať – kým mal ešte akú-takú erekciu. Keď ustúpila, chvíľu ma bozkával, potom zo mňa vyšiel a

rozťahujúc mi stehná, začal sa mi venovať jazykom a prstami.

Vrchol na mňa prišiel tak rýchlo, až som zostala zaskočená. Jeho dráždenie prstami ma bolelo, mal vo mne minimálne tri prsty a bola som rozcitlivená z tých drsných praktík, čo so mnou absolvoval predtým. Ale bolesť pri sexe sa mi zlievala s rozkošou tak, ako jeho sliny sa miešali so semenom, čo zo mňa vytekalo a ktorého vôňu som cítila.

Orgazmus som dostala silný a intenzívny,

až vo mne vyvolával kŕče. Bol to nie sto, ale milión-bodový zážitok napriek tomu, že ma ešte pár hodín boleli dohryzené pery, pomačkané prsia aj rozťahaná pička. A pod horúcou sprchou potom neskôr dokonca aj škrabance na chrbte.

Tagged , , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *